صفحه اصلی » سیاسی » سید سعید موسوی نجفی، بخشدار جدید بخش مرکزی اصفهان شد

سید سعید موسوی نجفی، بخشدار جدید بخش مرکزی اصفهان شد

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از زحمات علیرضا حسینی تودشکی بخشدار اسبق بخش مرکزی اصفهان تجلیل و سید سعید موسوی نجفی به عنوان بخشدار جدید این بخش معرفی شد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۲۰ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در آیین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی اصفهان، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بر لزوم خدمت صادقانه و بی منت به مردم، تأکید و خاطرنشان کرد: با تکیه بر آموزه های دینی، حمایت مردم و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، در هر لباس و منصبی باید ایثارگونه خدمتگزار مردم و پاسخگوی انتظارات آنان بود و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکرد.

فرماندار اصفهان با اشاره به جمعیت حدود 200 هزار نفری بخش مرکزی اصفهان اظهار کرد: این بخش به اندازه چند شهرستان جمعیت دارد و دارای ظرفیت خوبی برای استقرار فرمانداری مستقل است.

سیستانی افزود: نقش و جایگاه بخش مرکزی اصفهان در پیشبرد اهداف نظام، دولت و ارائه خدمات به مردم، بسیار حائز اهمیت بوده و کار و تلاش مضاعفی را می طلبد.

وی عنوان کرد: علاوه بر پروژه های عمرانی، مباحث سیاسی، امنیتی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری در بخش مرکزی وجود دارد که با بهره گیری از ظرفیت های خوب موجود در منطقه باید در جهت رفع آنها اقدام مقتضی صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مسکن، راه سازی، مجموعه شهرک های صنعتی، محیط زیست، منابع طبیعی، آب و بخش کشاورزی، ازجمله موارد کلیدی است که در توسعه روستاها باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

سیستانی با تأکید بر لزوم پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها، گفت: بخش مرکزی باید با همکاری دیگر دستگاه ها نسبت به پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز که باعث آسیب جدی به اراضی کشاورزی و روستاها می شود، اقدام نماید.

وی افزود: خوشبختانه فعالیت های عمرانی بالاخص در بخش مرکزی به دلیل مشارکت بالای مردم و حضور خیرین و سرمایه گذاران بخش خصوصی، نمود مثبتی داشته است که این روند باید ادامه یابد.

فرماندار اصفهان دهیاران را پیشگامان عرصه کار و تلاش در روستاها خواند و تأکید کرد: دهیاران با همکاری و همراهی شورای اسلامی روستا و با توجه به شرایط اقتصادی موجود و تحریم های ناجوانمردانه دشمنان علیه کشور ما، نسبت به دقت و مراقبت در هزینه کرد اعتبارات تخصیص یافته در روستاها، اقدام و کار و خدمت مؤثرتری به مردم ارائه نمایند.

گفتنی است، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از زحمات علیرضا حسینی تودشکی بخشدار اسبق بخش مرکزی اصفهان تجلیل و سید سعید موسوی نجفی به عنوان بخشدار جدید این بخش معرفی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد