صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » کشورهایی به دنبال ضربه زدن به ایران هستند/ چهره ای که از کشورمان در جهان نشان می دهند واقعیت ندارد

اسقف اعظم ارامنه اصفهان و جنوب ایران:

کشورهایی به دنبال ضربه زدن به ایران هستند/ چهره ای که از کشورمان در جهان نشان می دهند واقعیت ندارد

اسقف اعظم ارامنه اصفهان و جنوب ایران گفت: کشورهایی از طریق مختلف به دنبال ضربه زدن به کشورمان هستند و چهره ای را از ایران در جهان نشان می دهند که واقعیت ندارد.

تاریخ انتشار: ۲۰:۳۷ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۱۰

سیپان کاشچیان در حاشیه ورود پیکر شهید هاکوپیان به اصفهان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: می توان گفت که امروز برای ما جشن و برای خانواده محترم شهید روز آرامش و روز بزرگی است.

اسقف اعظم ارامنه اصفهان و جنوب ایران گفت: شهید هراچ هاکوپیان در زمان جنگ تحمیلی برای خاک و مهین خود جنگید.

وی افزود: شهید هراچ هاکوپیان از کوچکی با این واقعیت آشنا بود که در قرن ها و هزاران سال دو کشور دوست و بردار، ایران و ارمنستان در صلح و صفا با هم همزیستی داشتند؛ ما خوشحال هستیم که این دوستی و صمیمت از هزاران سال قبل که ایجاد شده و اکنون هم قوی تر ادامه پیدا می کند.

کاشچیان بیان کرد: ما در سال های اخیر به وضوح از طریق سیستم های مجازی  دریافت می کنیم که کشورهایی از طریق مختلف به دنبال ضربه زدن به کشورمان هستند و چهره ای را از ایران در جهان نشان می دهند که واقعیت ندارد.

وی تصریح کرد: اما ما قلبا می دانیم که حقیقت چیست؛ زمانی دشمن پیروز می شود که ما به حرف های آن ها گوش دهیم.

اسقف اعظم ارامنه اصفهان و جنوب ایران اضافه کرد: زمانی پیروز خواهیم شد که این صمیمت و دوستی که بین ما است را همیشه قوی تر از گذشته حفظ کنیم؛ ما تشکر ویژه داریم از تمامی ارکان نظامی جمهوری اسلامی ایران و تمام کسانی که در این مجموعه زحمت می کشند و این فرصت را برای ما فراهم کردند.

وی در پایان گفت: امیداور هستیم تمامی مفقودالاثرهایی که جنگ تحمیلی بودند، همگی به آغوش خانواده خود برگردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد