صفحه اصلی » ورزشی » لیگ بیستم: جدال سپاهان و قلعه نویی در شروع لیگ/ الکلاسیکو ایران، هفته هفتم

لیگ بیستم: جدال سپاهان و قلعه نویی در شروع لیگ/ الکلاسیکو ایران، هفته هفتم

کمتر از یک ماه دیگر لیگ بیستم آغاز می شود و استان اصفهان با دو تیم سپاهان و ذوب آهن در این دوره از مسابقات حاضر هستند و در ورزشگاه های نقش جهان و فولادشهر از حریفان میزبانی می کنند؛ قرعه کشی این دوره از مسابقات روز گذشته برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ کمتر از یک ماه دیگر لیگ بیستم آغاز می شود و استان اصفهان با دو تیم سپاهان و ذوب آهن در این دوره از مسابقات حاضر هستند و در ورزشگاه های نقش جهان و فولادشهر از حریفان میزبانی می کنند؛ قرعه کشی این دوره از مسابقات روز گذشته برگزار شد.

سپاهان در اولین هفته در مقابل گل گهر به میدان خواهد رفت که با حضور قلعه نویی مربی فصل گذشته سپاهان در نیمکت گل گهر این بازی جذابیت خاصی خواهد داشت و از طرفی یکی از بازی های حساس برای سپاهان به حساب می آید.

سپاهان در هفته سوم به مصاف تراکتور سازی خواهد رفت و الکلاسیکو لیگ بین سپاهان و پرسپولیس در هفته هفتم برگزار خواهد شد و بازی خانوادگی این تیم نیز در هفته نهم در مقابل فولاد خوزستان برگزار خواهد شد.

دو هفته پایانی نیز برای سپاهان بسیار حساس است و دربی اصفهان را در هفته چهاردهم و مصاف با آبی های پایتخت را در هفته پایانی پیش رو دارند؛ هر چند که نمی توان هنوز برای اینکه کدام بازی پیش رو برای سپاهان سخت تر است و ممکن است شگفتی های لیگ بیستم نیز کم نباشند اما به هر حال همیشه تقابل طلایی پوشان با برخی تیم ها در هر شرایطی سخت و نفس گیر است.

هر چند که شاید بازی اول اگر در قرعه تیمی دیگر به غیر از گل گهر که باید این تیم را با توجه به تغییرات تیم ناشناخته لیگ دانست، بیرون می آمد، بهتر بود اما به طور کلی و با توجه به پخش بودن بازی های حساس در طول هفته ها، می تواند به سپاهان کمک کند و تیم فرصت برطرف کردن نقاط ضعف احتمالی در بازی های با سطح پایین تر را داشته باشد.

سپاهان با توجه به اینکه در بازی های آسیایی حاضر بوده است فرصت کمتری را برای روند آماده سازی در اختیار داشته است از این رو بازی های ابتدایی برای این تیم که تمرینات سخت بدن سازی را پشت سر گذاشته بسیار سخت خواهد بود؛ از طرفی بازی های ابتدایی لیگ بسیاری از تیم ها در شرایط ایده ال خود توپ نخواهند زد و چند هفته ای را برای هماهنگی کامل نیاز دارند.

اما کسب امتیاز در همین هفته های ابتدایی نیز بسیار اهمیت دارد چرا که تیم را از لحاظ روانی با انگیزه همراه می کند و همچنین فشار و برد لازمی را از تیم ها دور می سازد که سپاهان نیز یکی از این تیم هایی است که اصلا دوست ندارد در این وضعیت قرار گیرد.

بازی های سپاهان در هفته های نیم فصل اول لیگ بیستم:

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد