صفحه اصلی » استان اصفهان » آمادگی ۳۰۰ روحانی اصفهانی برای تولید محصولات رسانه ای با هشتگ #صفر_المظفر

رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبرداد؛

آمادگی ۳۰۰ روحانی اصفهانی برای تولید محصولات رسانه ای با هشتگ #صفر_المظفر

رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: روحانیون اصفهانی در شرایط قرنطینه و دهه آخر ماه صفر با تولید محصولات رسانه‌ای، تبلیغی در فضای مجازی رسالت تبلیغی خود را انجام می دهند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۲ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام صادق امینی اظهار کرد: در شرایط سال جاری که با شرایط قرنطینه از فیض پیاده روی اربعین و این فرصت بزرگ معنوی و تبلیغی جا مانده ایم، تولید محصولات رسانه‌ای، تبلیغی در فضای مجازی می‌تواند جایگزین مناسبی برای ترویج معارف اهل بیت علیهم السلام باشد که بحمدالله مبلغان و روحانیون اصفهان از این فرصت بهره خوبی گرفته اند.

وی بیان کرد: سخنرانی های تأثیرگذار روحانیون که سابق بر این غالباً فقط در مجالس موعظه و منابر و خطابه ها ایراد می شد، امروز در قطعات کوتاه صوتی و کلیپ های تصویری در پیام رسان های مختلف در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: امروزه تولیدات کوچک رسانه ای در فضای مجازی توسط روحانیون و متولیان فرهنگ بسیار ارزشمند است و می‌تواند به جریان سازی های مؤثر و مفید تبدیل شده و موج آفرینی کند.

وی ادامه داد: بالغ بر ۳۰۰ نفر از روحانیون که آشنایی کافی با ابزار و شیوه‌های تولید محصولات رسانه ای دارند، به صورت منسجم و یکپارچه با هشتگ #صفر_المظفر به معرفی الگوهای زندگی نبی مکرم اسلام(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) برای مخاطبان خود می پردازند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد