صفحه اصلی » اقتصادی » پر شدن چوب خط بالغ بر 1200 واحد متخلف در اصفهان/ پس از سه بار تذکر اقدام به پلمب واحدهای متخلف می کنیم

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف استان خبرداد؛

پر شدن چوب خط بالغ بر 1200 واحد متخلف در اصفهان/ پس از سه بار تذکر اقدام به پلمب واحدهای متخلف می کنیم

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف استان اصفهان تصریح کرد: از سوم اسفند تا روز گذشته 185 هزار و 384 بازرسی از اصناف انجام شد که در این بازرسی ها یک هزار و 248 واحد صنفی پلمپ شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۳

جواد محمدی فشارکی در گفت و گو با خبرنگار  صاحب نیوز اظهار کرد: از ابتدای زمان شیوع  بیماری کرونا بازرسی ها برای رعایت دستورات و پروتکل های بهداشتی در اصناف آغاز شد و همچنان نیز ادامه دارد که حضور بازرسان باعث شد تعدادی از آن ها به کرونا مبتلا شوند و در حال حاضر نیز 9 نفر از همکاران مبتلا به این بیماری هستند و دوره درمان را سپری می کنند که امیدواریم هر چه زودتر سلامتی خود را به دست آورند.

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف استان اصفهان تصریح کرد: از سوم اسفند تا روز گذشته 185 هزار و 384 بازرسی از اصناف انجام شد که در این بازرسی ها یک هزار و 248 واحد صنفی پلمب شد.

محمدی فشارکی عنوان کرد: بازرسان بعد از مراجعه به واحد صنفی موارد احتمالی را تذکر می دهند که این تذکر تا سه بار تکرار می شود و در صورت ادامه این واحد صنفی پلمب خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد