صفحه اصلی » اقتصادی » رکورد جدید در بازار مرغ/ قیمت از 26 هزار تومان هم گذشت

رکورد جدید در بازار مرغ/ قیمت از 26 هزار تومان هم گذشت

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید اصفهان گفت: امروز هم مرغ از کشتارگاه برای مغازه های مرغ فروشی با قیمت 25 تا 26 هزار تومان توزیع شده است و اگر مغازه دار بخواهد هشت درصد سود خود را اعمال کند، قیمت بالاتر از این می رود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۰ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۴

محمد علی فروغی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: همچنان در شرایط بازار گوشت مرغ مشکلاتی وجود دارد؛ امروز قیمتی که بر روی پلاستیک مرغ درج می شود از 18 هزار و 750 به 22 هزار تومان تغییر کرده و با درج این قیمت توزیع شده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید اصفهان تصریح کرد: اما امروز هم مرغ از کشتارگاه برای مغازه های مرغ فروشی با قیمت 25 تا 26 هزار تومان توزیع شده است و اگر مغازه دار بخواهد هشت درصد سود خود را اعمال کند، قیمت بالاتر از این می رود.

وی افزود: قبل از این که روی مرغ ها قیمت 18 هزار و 750 بود مغازه ها مجبور بودند مرغ را حدود 22 هزار تومان بفروشند و اکنون که 22 هزار تومان درج شده است، مرغ با قیمت 25 تا 26 هزار تومان برای مغازه دار توزیع می شود.

فروغی بیان کرد: در حال حاضر مرغ فروشان مقصر نیستند.

به گزارش صاحب نیوز؛ ابتدای مهرماه قیمت مرغ گرم در خرده فروشی‌ها ۱۸ تا ۱۹ هزار تومان بود که در حال حاضر قیمت این کالا در خرده فروشی‌های سطح شهر از مرز ۲۶ هزار تومان عبور کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد