صفحه اصلی » سیاسی » تایید امام خمینی (ره) در تشکیل عقیدتی سیاسی ارتش موجب تقویت بصیرت کارکنان ارتش شد

فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش:

تایید امام خمینی (ره) در تشکیل عقیدتی سیاسی ارتش موجب تقویت بصیرت کارکنان ارتش شد

 فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش گفت: پیشنهاد رهبر معظم انقلاب در زمان حضور ایشان به عنوان نماینده امام (ره) در ارتش و تایید امام خمینی (ره) در تشکیل عقیدتی سیاسی ارتش موجب تقویت بصیرت کارکنان ارتش شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۲ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سرتیپ ستاد خلبان سید قاسم خاموشی با حضور در عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم هوانیروز ارتش، با تبریک به مناسبت روز عقیدتی سیاسی ارتش، از فعالیت های این یگان بازدید کرد.

فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش، تلاش عقیدتی سیاسی ارتش در تعمیق و راسخ کرددن اندیشه سیاسی و مکتبی مبتنی بر دین مبین اسلام در دل نظامیان را باعث خلق اراده استواری در عمل برای نظامیان دانست که محصول آن حنظله وار شهید شدن خلبان شهید غلامرضا چاغروند و حیدری جنگیدن شهید شیرودی و حسین(ع)وار شهید شدن فرمانده خلبان شهید بابایی است.

وی گفت: حماسه های بی بدیل و تاریخ سازی که ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول سال ها مفتخر به خلق آن شده است، در سایه عشق به فرمانده و رهبر عالیقدر و اعتقاد و اعتماد به خدایی بوده است که حرکت های عظیم و ایثارهای در سکوت را می‌بیند.

فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش، حکمت باقی ماندن ارتش و اسلامی شدنش، و تدبیر مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی، و تایید حضرت امام خمینی بر این تدبیر را و حرکت‌های جریان ساز عقیدتی سیاسی در طول این سالها را مایه خیر کثیر و برکت عظیم دانست و از زحمات عقیدتی سیاسی پایگاه در ادامه این مسیر مهم تقدیر کرد.

در‌ ادامه حجت الاسلام حبیب نمازی‌راد با تقدیر از حمایت های مداوم فرماندهی پایگاه در جهت ادامه مسئولیت خطیر عقیدتی سیاسی گفت: در عمل و زبان خلبانان و کارکنان فنی این پایگاه، شوق خدمت و عشق به مکتب آنچنان نمایان است که اشتیاق برای همراهی با این عزیزان در ادامه این مسیر مهم جهت سربازی مقام معظم رهبری و ان شاءالله پیوستن به لشکر حضرت امام زمان را صد چندان می‌کند.

رییس عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم هوانیروز در این دیدار از تلاش موثر و موفق در استفاده از فضای مجازی برای تجهیز فرهنگی و دفاع از کارکنان در مقابله تهاجم مذبوحانه فرهنگی دشمن خبر داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد