صفحه اصلی » ورزشی » تجربه لیگ گذشته در شرایط کرونایی و لیگ والیبال باید در فوتبال لحاظ شود

تجربه لیگ گذشته در شرایط کرونایی و لیگ والیبال باید در فوتبال لحاظ شود

اتفاقی که در لیگ والیبال افتاد می تواند در لیگ برتر فوتبال نیز با توجه به سفرهای تیم ها بیافتد که نیاز است تدابیر پیشگیرانه انجام شود و همچنین تیم ها ملزم به رعایت سخت پروتکل های بهداشتی شوند تا لیگ فوتبال نیز به آنچه در والیبال پیش آمد، دچار نشود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۸ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ لیگ برتر والیبال بعد از اینکه سال گذشته به دلیل کرونا نیمه تمام ماند یکبار دیگر امسال استارت خورد اما از همان شروع و آغاز سی و چهارمین دوره از این مسابقات کرونا زنگ خطر بزرگ برای این لیگ به حساب آمد و تیم ها هم برای قهرمانی و هم با بیماری باید می جنگیدند.

برخی از بازکنان در تیم ها مبتلا به کرونا شدند و البته تعداد بازیکنان و تیم های کرونایی بیشتر شد تا موقتا این لیگ برای دو هفته تعطیل شود؛ سپاهان اصفهان نیز هفت کرونایی پیدا کرد.

حال لیگ والیبال با اما و اگر روبرو شده است که آیا با ادامه بازی ها دوباره می تواند بدون وقفه به جلو برود و یا اینکه باز هم کرونا ترمز این لیگ را خواهد کشید؛ توقف در لیگ می تواند در روند امتیاز گیری تیم ها بسیار تاثیر گذار باشد؛ بنابراین انتظار می رود با توجه به حساسیت ادامه لیگ توقف آخرین مرحله برای مقابله باشد، البته سلامتی از هر چیزی مهمتر است.

اکنون بیش از 10 روز از وقفه می گذرد و حال علی رغم این وقفه همچنان نگرانی ها از بیماری کرونا در تیم ها وجود دارد و بدون شک بازی ها را تحت شعاع قرار می دهد؛ اتفاقی که شاید منجر به تعطیلی های دوباره در لیگ والیبال شود؛ لیگ والیبال به ایستگاه هفتم خود رسیده و فولاد سیرجان با 19 امتیاز در رده اول قرار دارد و سپاهان با 17 امتیاز در رده دوم قرار دارد؛ طلایی پوشان بسیار امیدوارند در این جام خود را به صدر برسانند و قهرمان شوند.

اتفاقی که در لیگ والیبال افتاد می تواند در لیگ برتر فوتبال نیز با توجه به سفرهای تیم ها بیافتد که نیاز است تدابیر پیشگیرانه انجام شود و همچنین تیم ها ملزم به رعایت سخت پروتکل های بهداشتی شوند تا لیگ فوتبال نیز به آنچه در والیبال پیش آمد، نیفتد؛ همچنین اگر بخواهد تیمی که بازیکنانش به کرونا مبتلامی شوند دو هفته بازی نکند جدول بی نظمی در انتظارا مسابقات خواهد بود که جذابیت لیگ را می کاهد.

در حالی نزدیک به آغاز لیگ بیستم می شویم که تجربه هفته های پایانی لیگ نوزدهم در شرایط کرونا و همچنین تجربه لیگ برتر والیبال را نیز داریم که باید اقدامات لازم لحاظ شود تا لیگ بیستم بتواند طبق برنامه پیش برود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد