صفحه اصلی » سیاسی » نماینده مردم نطنز در مجلس: پیشنهاد می کنم رئیس جمهور در مجلس حاضر شود/ کشاندن کشور به تنش صحیح نیست

نماینده مردم نطنز در مجلس: پیشنهاد می کنم رئیس جمهور در مجلس حاضر شود/ کشاندن کشور به تنش صحیح نیست

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد می کنم رئیس جمهور در مجلس حاضر شود و با نمایندگان به صورت علنی یا غیر علنی دیدار و گزارشی از عملکرد، فعالیت ها و اقدامات و همچنین موانع ارائه کند؛ اینکه به این شکل بخواهیم کشور را به تنش بکشیم درست نیست.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۳ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۹

رحمت الله فیروزی پور در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: امروز مطالبات مردم شدید است  و ناراحت هستند و نمایندگان با سوال های متعددی از سوی مردم روبرو می شوند و لازم است اغناء نمایندگان در این زمینه صورت گیرد.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی تصرح کرد: پیشنهاد می کنم رئیس جمهور در مجلس حاضر شود و با نمایندگان به صورت علنی یا غیرعلنی دیدار و گزارشی از عملکرد، فعالیت ها و اقدامات و همچنین موانع ارائه کند؛ اینکه به این شکل بخواهیم کشور را به تنش بکشیم درست نیست.

وی افزود: در سال پایانی دولت، دولت نیز باید فعال تر کار کند و تعامل خود را با نمایندگان مجلس  را بیشتر کند، اگر برخی نمایندگان نیز به دنبال سوال از رئیس جمهور هستند، دل سوز مردم بوده و می خواهند مشکلات مردم را منعکس کنند.

فیروزی پور در ادامه تصریح کرد: دولت باید تلاش کند  تا قبل از طرح استیضاح از سوی نمایندگان، توضیحات ارائه کرده و نمایندگان را اغنا کند

وی عنوان کرد: یک نگاه این است که دولت را در سال پایانی نیز کار خود را انجام دهد اما  افزایش قیمت ارز و قیمت ها و مشکلاتی که در معیشت ایجاد شده، به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد