صفحه اصلی » اجتماعی » تکمیل، کلنگ زنی و افتتاح و نوسازی 9 طرح آموزشی خدماتی رفاهی در دانشگاه کاشان

رئیس دانشگاه کاشان خبرداد؛

تکمیل، کلنگ زنی و افتتاح و نوسازی 9 طرح آموزشی خدماتی رفاهی در دانشگاه کاشان

رئیس دانشگاه کاشان گفت: عملیات تکمیل، کلنگ زنی و افتتاح و نوسازی 9 طرح آموزشی، خدماتی و رفاهی با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان و استاندار اصفهان در دانشگاه کاشان در آیینی شروع شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۵ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ عباس زراعت با اشاره به آغاز عملیات تکمیل، کلنگ زنی و افتتاح و نوسازی 9 طرح آموزشی، خدماتی و رفاهی در آیینی در دانشگاه کاشان اظهارکرد: در این مراسم عملیات تکمیل  کتابخانه مرکزی دانشگاه با زیربنای 4240 متر مربع در چهار طبقه با اعتبار 42 میلیارد ریال و مرکز همایش ملی و بین المللی دانشگاه با 2060 متر مربع و اعتبار 64 میلیارد ریال شروع شد.

رئیس دانشگاه کاشان خاطر نشان کرد: در این آیین همچنین عملیات اجرایی مرکز آی تی دانشگاه و تامین تجهیزات ارتباطات اینترنتی با حمایت مالی مهندس پرویز منوچهری با زیربنای 1200 مترمربع شروع و کلنگ آن به زمین زده شد.

وی فاز نخست تصفیه خانه دانشگاه با ظرفیت 800 متر مکعب و با هزینه 50 میلیارد ریال را از دیگر طرح ها عنوان کرد و افزود:  برای تکمیل و بهره برداری فاز دوم این طرح به 176 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

رئیس دانشگاه کاشان افزود: در این مراسم همچنین نوسازی سرای دانشجویی شهید امیرمنصور مازوچی دکتر عباس مازوچی با زیربنای  1700 متر مربع و ظرفیت 230 دانشجو با اعتبار 6 میلیارد ریال تکمیل وعملیات نوسازی  سرای دانشجویی نادیا شاطر کاشانی هم شروع شد.

وی خاطر نشان کرد: شرکت نوآوری و فناوری مهندس علی سعیدی هم از دیگر طرح هایی بود که در این مراسم افتتاح شد که با به بهره برداری از این مرکز مکانی برای خلق ایده و رشد و حمایت های آموزشی و پژوهشی نخبگان و صاحبان ایده فراهم می شود.

زراعت افزود: همچنین در این مراسم کلینیک سلامت حاجیه خانم صدیقه شهابیان مهندس حسین لاجوردی با مساحت یک هزار متر مربع و  اعتبار 10 میلیارد ریال به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی شروع شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد