صفحه اصلی » تولیدی » یک هزار و 336 نفر در مسابقه «پهلوانان نمی میرند» شرکت کردند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان:

یک هزار و 336 نفر در مسابقه «پهلوانان نمی میرند» شرکت کردند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: یک هزار و 366 نفر در مسابقه «پهلوانان نمی میرند» شرکت کننده قابل شناسایی داشتیم اما برخی از آثار نشانی و مشخصاتی نداشت، همچنین 300 اثر فقط شماره تلفن داشت که به تک تک آن ها تماس گرفته شد و مشخصات آن ها گرفته شد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد علی احمدی در حاشیه مراسم برنامه ریزی برای 13 آبان اظهار کرد:  سال گذشته همتی انجام شد و ۵۰ طلبه در دهه فجر در مدارس حضور یافتند و مسابقات و مراسمی را برگزار کردند که توجه دانش آموزان به این مسابقات بسیار زیاد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: یک هزار و 366 نفر در این مسابقه شرکت کننده قابلیت شناسایی داشتیم اما برخی از آثار نشانی و مشخصاتی نداشت، همچنین 300 اثر فقط شماره تلفن داشت که به تک تک آن ها تماس گرفته شد و مشخصات آن ها گرفته شد.

وی با بیان اینکه به 215 نفر در میدان امام در سال گذشته جایزه داده شد، ادامه داد: در حال حاضر نیز برای دانش آموزان نواحی شش گانه که 1018 آثار بوده است، 510 جایزه در نظر گرفته شده است

احمدی در مورد جایزه در نظر گرفته شده گفت: این جایزه که با نام پهلوانان نمیمیرند است یک بازی فکری بوده و قابیلت این را دارد که به صورت گروهی و خانوادگی نیز بازی شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهانبا اشاره به اینکه تاخیر در اهدای جوایز به دلیل بیماری کرونا بوده است، گفت: در این مسابقات از ناحیه یک 118 نفر شرکت کردند که 59 جایزه، ناحیه دوم 125 شرکت کننده که 63 جایزه، ناحیه سوم 92 شرکت کننده که 46 جایزه، ناحیه چهارم 341 شرکت کننده که 171 جایزه، ناحیه پنجم214 شرکت کننده که 107 جایزه و ناحیه شش 128 شرکت کننده داشته که 126 جایزه به آن تعلق گرفته است.

محمد حسن زمانیان در مورد جایزه این مسابقات که یک بازی است گفت: این نوع  بازی فکری است که چهار نفر نیز می توانند، بازی کنند و  ۵۰ درصد دستاوردهای انقلاب و ۵۰ درصد سیره حاج قاسم محتوایی کار شده است و بنا این بود که با چرخیدن این بازی داشن آموزان  با انقلاب و سیره حاج قاسم اشنا شود و سال گذشته ۲۰ هزار تومان برای هر کدام از این بازی ها هزینه شده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه این مراسم قرعه کشی تبلت جایزه ویژه این مسابقه نیز انجام شد که زهرا قاسمی از مدرسه راران به قید قرعه برنده شد و همچنین آموزش و پرورش هم در این جلسه به جوایز این مسابقه یک تبلت افزود که این تبلت نیز با قرعه بنام طاها طاهری از مدرسه فرهنگیان تعلق گرفت.

همچنین مقرر شد بقیه قرعه کشی ها در نواحی انجام و نفرات برتر انتخاب شوند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد