صفحه اصلی » اقتصادی » توزیع ۲۱۰ بسته معیشتی همزمان با دهه وقف در برخوار

رئیس اوقاف و امور خیریه برخوار خبرداد؛

توزیع ۲۱۰ بسته معیشتی همزمان با دهه وقف در برخوار

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار گفت: همزمان با دهه وقف، ۲۱۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان به ملبغ ۲۷۰ هزار تومان توزیع خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۲ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام محسن ضیایی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران به مناسبت دهه وقف، با گرامیداشت این دهه، گفت: همزمان با دهه وقف، توزیع ۲۱۰ بسته معیشتی در برخوار به ارزش هر بسته ۲۷۰ هزار تومان با همکاری یک خیر بین نیازمندان انجام خواهد شد.

وی افزود: در دوره قبل، ۴۰۰ بسته معیشتی به ارزش کلی ۸۰ میلیون تومان بین نیازمندان شهرستان برخوار توزیع شده است که جمعا ۶۱۰ بسته معیشتی تا کنون توزیع شده است؛ ان شاء الله در اسفند ماه سالل جاری ۳۰۰ بسته معیشتی دیگر توزیع خواهد شد.

هزینه های صرف شده با درآمد امامزادگان

وی هزینه های صرف شده از در آمد امامزادگان را ۸۶۰ میلیون تومان و هزینه های جاری و مدیریتی صرف شده را ۴۱۳ میلیون تومان اعلام کرد و درباره هزینه های فرهنگی صرف شده در امامزادگان گفت: ۲۰۶ میلیون تومان با در آمد امامزادگان صرف برنامه های فرهنگی شده است که مجموعا ۱ میلیارد و ۴۷۹ میلیون تومان از درآمد امامزادگان هزینه شده است.

حجت الاسلام ضیایی خاطر نشان کرد: ۲۲۰ هزار متر زمین از تصرفات خارج شده که بالای ۵۰ میلیارد تومان ارزش داشته است. همچنین حدود ۱۱۸ پلاک مسکونی موقوفه توقیف کرده ایم.

کسب رتبه استانی توسط ۲ برخواری در مسابقات قرآنی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار در ادامه افزود: در مسابقات قرآنی که سال گذشته برگزار شد، حدود ۶۰۰ شرکت کننده در شهرستان برخوار داشتیم اما امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا در کشور استقبال کمتری شد و حدود ۲۰ شرکت کننده داشتیم که خوشبختانه دو نفر از آنها مقام استانی کسب کردند.

وی تصریح کرد: اداره اوقاف شهرستان برخوار حائز رتبه هشتمین اداره در بین ادارات اوقاف استان اصفهان است.

حجت الاسلام ضیایی با بیان اینکه امسال یک موقوفه تجاری داشتیم، اظهار کرد: این زمین که در شهر خورزوق وقف شد، حدود ۸۵ متر مساحت دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار در پایان افزود: در شهرستان حدود ۲۷۰ موقوفه داریم که حدود ۱۰۰ موقوفه منفعتی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد