صفحه اصلی » اقتصادی » ذوب آهن اصفهان از زیان انباشته خارج شد​

با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم ها:

ذوب آهن اصفهان از زیان انباشته خارج شد​

جلسه ارزيابی عملکرد شش ماهه ذوب آهن اصفهان با حضور مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد تاصیکو و مدیران شرکت ذوب آهن اصفهان به صورت ویدئو کنفرانس در اصفهان و تهران برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۹ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ غلامرضا سلیمانی مدیر عامل صدر تامین در جلسه ارزيابی عملکرد شش ماهه ذوب آهن اصفهان، گفت: گزارش عملکرد ذوب آهن نشان دهنده  برنامه ریزی، تعامل و فعالیت گسترده، دقت و شفافیت کارهای این شرکت و تعامل و پاسخگویی مناسب مسئولان آن است.

وی افزود : تولید و فروش ریل ملی  و حذف زیان انباشته این شرکت در نیمه اول امسال و علی رغم مشکلات تامین مواد اولیه، نمونه ای از دستاوردها و موفقیت های بزرگ ذوب آهن است که منجر به اعتبار بخشی بالایی برای این شرکت است.

مدیر عامل صدر تامین با قدردانی از مدیران و کارکنان این شرکت، افزایش تولید مصوب و تولیدات محصولات جدید با ارزش افزوده بالا، صادرات خدمات فنی و مهندسی و توسعه بازار صادرات ذوب آهن را خواستار شد.

منصور یزدی زاده، مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در این جلسه با تشکر از پیگیری ها وحمایت های هلدینگ صدر تامین، برنامه های شرکت در زمینه رشد کمی و کیفی تولید، توسعه صادرات، تامین مواد اولیه، تامین آب و برنامه راه اندازی کوره بلند شماره یک در آینده نزدیک را تشریح کرد .

وی اظهارکرد: میزان فروش ذوب آهن اصفهان در شش ماهه اول سال جاری با افزایش ۴۶ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل به 75 هزار و 658 میلیارد ریال، سود خالص این شرکت در این مدت با افزایش 22 درصدی به پنج هزار و 504 میلیارد ریال و سود عملیاتی این شرکت با افزایش 10 درصدی به هشت هزار و 191 میلیارد ریال رسید .

در این جلسه گزارش عملکرد ذوب آهن اصفهان در حوزه های تولید، خرید، فروش وصادرات، پروژه ها و طرح های توسعه، اهم موفقیت ها و دستاوردهای یک ساله و همچنین مسایل نیروی انسانی آن مطرح و مورد تایید قرار گرفت.

ذوب آهن اصفهان  در شش ماهه منتهی به شهریور سال جاری برای هر سهم ٨٩ ریال سود محقق کرد. این شرکت در مدت مشابه سال قبل ٧٣ ریال سود برای هر سهم شناسایی کرده بود. علت اصلی افزایش ٢٢ درصدی سود در ۶ ماهه اول سال ٩٩ نسبت به مدت مشابه قبل را می توان ناشی از رشد ۴۶ درصدی درآمدهای آن دانست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد