صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » پیشگیری از جرایم اولویت نیروی انتظامی برخوار

پیشگیری از جرایم اولویت نیروی انتظامی برخوار

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: در طول ۶ ماهه اول سال، اولویت نیروی انتظامی شهرستان، پیشگیری از جرایم بوده و خواهد بود و همه ما باید تلاش و همکاری کنیم که به هر شکل ممکن از وقوع جرم پیشگیری شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۹ - شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ نعمت خلیلی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در نماز جمعه دولت آباد که در آستان مقدس سیدان الکریمان (ع) امامزاده نرمی برگزار شد، سخنرانی کرد.

وی با بیان اینکه شعار امسال هفته نیروی انتظامی باهم برای امنیت و سلامت است، گفت: دو مقوله اصلی که همواره اقتدار نیروی انتظامی را حفظ و برقرار کرده است اول توکل به خدا و ائمه و دوم حمایت های مردم است.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار افزود: مردم باوری و مردم داری دو مقوله اصلی است که من همیشه در نیروی انتظامی به همکارانم گفتم و تا زمانی که این مردم داری و مردم باوری باشد، اقتدار نیروی انتظامی حفظ می شود.

سرهنگ خلیلی با اشاره به ۴۰ سال خدمت نیروی انتظامی، گفت: پس از این ۴۰ سال، همواره مردم عزیز به پاسداشت امنیت، حامی نیروی انتظامی بوده اند و هستند و خواهند بود که جای تشکر دارد.

وی اظهار کرد: در طول ۶ ماهه اول سال، اولویت نیروی انتظامی شهرستان، پیشگیری از جرایم بوده و خواهد بود و همه ما باید تلاش و همکاری کنیم که به هر شکل ممکن از وقوع جرم پیشگیری شود.

این مقام انتظامی با اشاره به کسب رتبه ممتاز استانی توسط پلیس فتا برخوار گفت: در ۶ ماهه گذشته توانستیم افزایش کشفیات را در دیگر حوزه ها نسبت به سال گذشته شاهد باشیم.

سرهنگ خلیلی در ادامه با بیان اینکه در ۶ ماهه اول سال، ۱۷ مرتبه طرح های نصر در جهت مبارزه با سارقان و خورده فروشان مواد مخدر و کلاهبرداران در شهرستان اجرا کردیم، گفت: خوشبختانه این اقدامات نتایج مثبتی را به همراه داشت اما آن چیزی که لازم است، همراهی مردم در خصوص پیشگبری از جرایم است که هم خیلی مهم و هم بسیار حیاتی است.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار با ابراز تاسف نسبت به افزایش تصادفات فوتی، عنوان کرد: دلیل عمده این تصادفاتی که منجر به فوت همشهریانمان می شود، عدم رعایت نکات ایمنی بوده است؛ به خصوص موتور سواران که اگر کمی نکات ایمنی را رعایت کنند ما می توانیم در ۶ ماهه دوم سال شاهد کاهش تصادفات فوتی باشیم.

وی از مردم خواست تا با تقویت پایش تصویری و نصب دوربین در محله خود، به نیروی انتظامی در جهت کشف و شناسایی سرقت ها کمک کنند. همچنین لازم است برای تقویت پایش تصویری شهرستان، مسئولین مربوطه اقداماتی انجام بدهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد