صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » کارگاه تولید دستگاهای حفاری غیر مجاز در اصفهان پلمب شد

معاون شرکت آب منطقه ای اصفهان:

کارگاه تولید دستگاهای حفاری غیر مجاز در اصفهان پلمب شد

معاون شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: با تلاش های شبانه روزی و رصد اطلاعاتی یگان حفاظت منابع آب اصفهان به منظور حفظ و حراست از منابع آب و مبارزه با متخلفان این حوزه، کارگاه تولید دستگاهای حفاری غیرمجاز متعلق به حفاران غیرمجاز در شهرستان جرقویه شناسایی و توقیف شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با اعلام خبر شناسایی و پلمب شدن کارگاه تولید دستگاهای حفاری غیرمجاز در اصفهان، اظهار کرد: در بازرسی انجام شده از محل مذکور تعداد سه دستگاه حفاری به همراه متعلقات مربوط به آن و ادوات ساخت و تکمیل دستگاهای حفاری به ارزش ده میلیارد ریال کشف و توقیف شد.

حسن ساسانی خاطر نشان کرد : دوم آبان ماه با تلاش های شبانه روزی و رصد اطلاعاتی یگان حفاظت منابع آب اصفهان به منظور حفظ و حراست از منابع آب و مبارزه با متخلفان این حوزه، کارگاه تولید دستگاهای حفاری غیرمجاز متعلق به حفاران غیرمجاز در شهرستان جرقویه شناسایی و توقیف شد.

وی با تقدیر از همکاری پرسنل خستگی ناپذیر پلیس اطلاعات استان اصفهان تصریح کرد: در این زمینه حسب دستور مقام قضایی حفاران غیر مجاز بازداشت و محل کارگاه ساخت دستگاه های حفاری پلمب شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد