صفحه اصلی » استان اصفهان » مبارکه » همه حواشی تعطیلی یک شعبه بانک ملی در مبارکه/ نماینده شهرستان: منطقی پشت این تعطیلی ها نیست

همه حواشی تعطیلی یک شعبه بانک ملی در مبارکه/ نماینده شهرستان: منطقی پشت این تعطیلی ها نیست

اوایل مرداد ماه خبر تعطیلی بانک ملی شعبه سلمان و ادغام آن باشعبه ای دیگر مطرح شد که این طرح اعتراض مردم و کسبه خیابان سلمان را به دنبال داشت و این تعطیلی همچنان حواشی به دنبال دارد تا جایی که نماینده شهرستان هم به آن واکنش نشان داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۲ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۷

به گزارش صاحب نیوز؛،اوایل مرداد ماه خبر تعطیلی بانک ملی شعبه سلمان و ادغام آن با شعبه ای دیگر مطرح شد که این طرح اعتراض مردم و کسبه خیابان سلمان را به دنبال داشت؛خبرنگار صاحب نیوز چرایی موضوع را از طریق نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی پیگیر شد.

پروین صالحی در این خصوص اظهار کرد:طرح کلی این موضوع، تعطیلی شعبه هایی از بانک ملی تا سال ۱۴۰۰ است و متولی این امر هم بانک ملی مرکزی است، هم چنین چشم انداز این طرح تعطیلی ۷۰۰ شعبه در سراسر کشور است، شهرستان مبارکه نیز در این طرح سهیم بوده و تصمیم بر تعطیلی سه شعبه در مبارکه گرفته شده بود که باپیگیری های انجام شده توانستیم آن را به یک شعبه کاهش دهیم.

نماینده مبارکه با بیان اینکه پیشنهاد ما جمع آوری، بانک ملی شعبه شریعتی به دلیل کمبود فضای فیزیکی و بار ترافیکی زیاد بود، عنوان کرد: متاسفانه در تصمیم گیری نهایی بدون هماهنگی شعبه سلمان را به دلیل نزدیک بودن با بانک ملی مرکزی تعطیل کردند.

وی افزود: این آسیب بزرگی است که زمانی به صورت قارچ گونه شعبه هایی راه اندازی و مردم به خدمات بانک عادت کنند و سپس به صورت ناگهانی تصمیم بر قطع خدمات گرفته شود؛ همچنین اینکه باحالت تفریط بخواهند هرآنچه زمانی افراط شده را جمع آوری کنند،تهدید بزرگی است.

صالحی اذعان کرد: این تصمیم پیش از شیوع ویروس کرونا گرفته شده بود، اما اجرا باشیوع موج دوم ویروس کرونا همزمان شد، متاسفانه این تعطیلی ها در بسیاری از شهرهای دیگر هم اجرا شده و برخی در حال انجام و در انتظار تعطیلی هستند.

نماینده مبارکه خاطرنشان شد: منطق خاصی در پشت پرده این تعطیلی ها نیست و گفته می شود منابع نیروی انسانی محدود است و توانایی کنترل همه شعبه ها در سراسر کشور وجود ندارد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد