صفحه اصلی » اجتماعی » توقف در حاشیه تفرجگاه های اصفهان اکیدا ممنوع!

توقف در حاشیه تفرجگاه های اصفهان اکیدا ممنوع!

رئیس پلیس راهور استان گفت: درراستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا، توقف وسایل نقلیه در حاشیه تفرجگاه هایی مانند “ناژوان” ، “صفه” و دیگر تفرجگاه ها و بزرگراه های اصفهان اکیدا ممنوع است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۵ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمدرضا محمدی اظهارکرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و این موضوع که شهر اصفهان جزو مناطق قرمز است ورود به تفرجگاه هایی مانند «صفه»، «ناژوان» و دیگر تفرجگاه ها اکیدا ممنوع شده است.

وی افزود: اخیرا مشاهده شده تعداد زیادی وسایل نقلیه در اطراف این تفرجگاه ها یا کنار بزرگراه ها توقف می کنند که این موضوع خطر آفرین و حادثه ساز است .

این مسئول انتظامی بیان کرد: پلیس علی رغم اینکه امکانات و تجهیزات کامل برای جریمه رانندگان متخلف را دارد ولی تمایلی به اعمال جریمه رانندگی ندارد و تا حد امکان از برخورد قاطع و قانونی خودداری می کند.

رئیس پلیس راهور اصفهان از شهروندان خواست، از ورود به تفرجگاه ها و توقف در حاشیه بزرگراه ها که بسیار خطر آفرین است خودداری کنند، از سفرها و ترددهای غیر ضروری خودداری کنند، تایع مصوبات ستاد مقابله با کرونا باشند تا انشاءالله زنجیره شیوع این بیماری قطع شود و پلیس را مجبور به اعمال جریمه و برخورد قاطع نکنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد