صفحه اصلی » اقتصادی » قطارها با 50 درصد ظرفیت حرکت می کنند/ قیمت های مصوب قبل از کرونا لحاظ می شود

مدیر کل راه آهن اصفهان:

قطارها با 50 درصد ظرفیت حرکت می کنند/ قیمت های مصوب قبل از کرونا لحاظ می شود

مدیر کل راه آهن اصفهان گفت: در حال حاضر و با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی قطارها با 50 درصد ظرفیت حرکت می کند و این در حالی است که هیچگونه افزایش قیمتی را به این خاطر لحاظ نکرده و قیمت مصوب قبل از کرونا لحاظ شده است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۸

سید رضا سادات حسینی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: تعداد مسافران قطار از زمانی که بیماری کرونا شیوع و گسترش پیدا کرد با کاهش روبرو بوده است؛ در این ایام و با شیوع کرونا تلاش برای حفظ سلامتی مسافران از اولویت ها در برنامه ریزی در راه آهن اصفهان به شمار می رود.

مدیر کل راه آهن اصفهان تصریح کرد: از این رو در این مدت تمام پروتکل های بهداشتی در مورد این بیماری در راه آهن اصفهان مورد توجه قرار گرفت و هر نیم ساعت یکبار در سیر قطارها سالن ها و کوپه ها ضدعفونی می شود و همچنین این روند قبل و بعد از مسافرگیری نیز انجام و این ضدعفونی در سالن های انتظار و پایانه مسافربری نیز به صورت مستمر و در بازه های زمانی ۴۰ دقیقه انجام می شود.

وی با بیان اینکه مکان های پرتردد و فضاهای که در تماس بیشتری با افراد است به صورت ویژه و مستمر ضدعفونی می شود، ادامه داد: در حال حاضر و با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی قطارها با 50 درصد ظرفیت حرکت می کند و این در حالی است که هیچگونه افزایش قیمتی را به این خاطر لحاظ نکرده و قیمت مصوب قبل از کرونا لحاظ شده است.

سادات حسینی بیان کرد: کوپه های چهار نفره به دو نفر اختصاص پیدا می کند و در صورتی که مسافران از یک خانواده باشند می توانند به صورت چهار نفره از کوپه استفاده کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد