صفحه اصلی » ورزشی » بانوی وزنه بردار اصفهانی به اردوی تیم ملی ایران دعوت شد

بانوی وزنه بردار اصفهانی به اردوی تیم ملی ایران دعوت شد

یکتا جمالی وزنه بردار استان اصفهان به اردوی تیم ملی زنان ایران دعوت شد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۷ - جمعه ۱۳۹۹/۰۸/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ اردوی تیم ملی زنان ایران از تاریخ ۲۸ آبان ماه تا ۱۹ آذرماه در محل کمپ تیم های ملی برگزار می شود که از استان اصفهان یکتا جمالی به این اردو دعوت شده است.

سیده الهام حسنی، پریسا جهانفکریان، فروغ یونسی، سیده آلما حسینی و ریحانه صیادی دیگر نفراتی هستند که باید زیر نظر کادر فنی به تمرینات خود ادامه دهند. این اردو در ۲ مرحله سه هفته ای و یک هفته ای از تاریخ ۲۸ آبان ماه تا ۱۹ آذرماه برگزار خواهد شد.

دو اصفهانی در اردوی تیم ملی وزنه برداری آقایان ایران

اردوی تیم ملی وزنه‌برداری آقایان ایران هم از نهم آبان ماه در محل کمپ تیم‌های ملی فدراسیون آغاز خواهد شد که از استان اصفهان سهراب مرادی و رسول معتمدی در این اردو حضور خواهند داشت.

حافظ قشقایی (61 کیلوگرم)، حسین سلطانی (81 کیلوگرم)، محمد زارعی، علی میری، صالح چراغی (89 کیلوگرم)، کیانوش رستمی، سهراب مرادی (96 کیلو)، رسول معتمدی، سید ایوب موسوی (102 کیلو)، علی هاشمی، کیا قدمی (109 کیلوگرم) و علی داودی (+109 کیلوگرم) در فهرست تیم ملی قرار دارند.

این اردوها بر اساس پروتکل ها و استاندارهای مورد نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار خواهد شد که رعایت مقررات آن برای تمامی حاضران در اردو، ضروری و الزامی است.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد