صفحه اصلی » اجتماعی » ورود کارگروه جهادی و خدمت رسانی بسیج دانشجویی به مناطق کم برخودار اصفهان

ورود کارگروه جهادی و خدمت رسانی بسیج دانشجویی به مناطق کم برخودار اصفهان

مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: شعار محوری ما در کمیته دانشجویی مراسم 13 آبان در این ایام فرمایش رهبری است که ایشان می فرمایند که بزرگترین راه مقابله با آمریکا خدمت رسانی است، کارگروه جهادی و خدمت رسانی بسیج دانشجویی با ورود جدی به مناطق کم برخودار استان و شهر اصفهان، انجام خدمت می کند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۹ - شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ سید هادی انوری ظهر امروز در نشست خبری خبری 13 آبان اظهار کرد: کمیته دانشجویی ستاد استانی بزرگداشت 13 آبان با محوریت بسیج دانشجویی استان و با حضور نهاد نمانیدگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان اصفهان از دو هفته قبل تشکیل شد و چهار کارگره در این کمیته مشغول فعالیت است.

مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: کارگروه های فرهنگی، رسانه، جهادی و خدمت رسانی و نشست های گفتمانی برای این مناسبت ها تشکیل شده و در حال فعالیت است؛ اولین اقدام ما صدور بیانیه دانشجویی به مناسبت روز استکبارستیزی به سه زبان زنده دنیا است.

وی با بیان اینکه شعار محوری ما در کمیته دانشجویی در این ایام فرمایش رهبری است که ایشان می فرمایند که بزرگترین راه مقابله با آمریکا خدمت رسانی است، افزود: کارگروه جهادی و خدمت رسانی بسیج دانشجویی با توجه به اینکه در این شرایط کرونا ایفانی نقش جدی می کند در ایام 13 آبان هم فعالیت های خود را پررنگ کرده و با نگاه و ورود جدی به منطق کم برخودار استان و شهر اصفهان انجام خدمت می کند.

انوری بیان کرد: توزیع بسته های معیشتی و کمک مؤمنانه، خدماتی پزشکی و پیراپزشکی و تولید بسته های بهداشتی و ورود به بحث آموزشی دانش آموزانی که از گوشی تلفن هوشمند محروم هستند، از جمله فعالیت های کارگروه جهادی و خدمت رسانی  کمیته دانشجویی ستاد استانی بزرگداشت 13 آبان است.

وی با توضیح اینکه تولید محتوای با موضوع استکبار ستیزی و افول آمریکا در حال انجام است، اضافه کرد: راه اندازی رادیو، تولید پادکست ها، تهیه سیر نمایشگاهی و کلیپ های مختلف از جمله این فعالیت هاست؛ امسال با توجه به شیوع کرونا و عدم حضور دانشجویان در دانشگاه ها سلسله نشست های گفتمانی با موضوع افول آمریکا و استکبارستیزی برنامه ریزی و در حال برگزاری در فضای مجازی است.

مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان خاطر نشان کرد: 15 نشست گفتمانی از 8 آبان شروع و تا 15 آبان برگزار می شود؛ جشنواره دانشجویی استکبار ستیزی است که از 13 آبان شروع می شود و تا اواخر آبان ادامه دارد که به برگزیدگان در 16 آذر و روز دانشجو هدایای نفیس اهدا می شود.

وی در پایان گفت: بسیج دانشجویی استان اصفهان با تشکیل کمیته مقابله کرونا، در 13 آبان تلاش ها و فعالیت ها جدی تری را پیگیری می کند؛ گروه های پزشکی در مراسم 13 آبان اصفهان اقدامات پزشکی انجام می دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد