صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » فرماندار اصفهان برای حل مشکل حاشیه نشینی دست به دامان دستگاه های مختلف شد/ سیستانی: برای حل مشکل حاشیه نشینی طرح پیشنهادی ارائه کنید

فرماندار اصفهان برای حل مشکل حاشیه نشینی دست به دامان دستگاه های مختلف شد/ سیستانی: برای حل مشکل حاشیه نشینی طرح پیشنهادی ارائه کنید

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه دستگاه های ذی مدخل برای حل مشکل حاشیه نشینی در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت، طرح پیشنهادی، ارائه کنند، گفت: راهکارهای علمی، مطالعاتی و زیربنایی بسیاری برای رفع پدیده حاشیه نشینی وجود دارد که تمرکز بر آنها، منتج به نتایج عملیاتی خوبی خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۶ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین سیستانی در جلسه مشترک پدیده حاشیه نشینی، تکدیگری و معتادان متجاهر و کارتن خواب که با حضور دکتر مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با اشاره به مشکلات موجود در منطقه حصه، خاطرنشان کرد: ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر و کارتن خواب اعم از شناسایی، جمع آوری، حمایت و هدایت آنان با همکاری دستگاه های ذی مدخل باید در دستورکار قرار گیرد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه حاشیه نشینی پدیده ای است که در همه جوامع و در کشور ما نیز وجود دارد و دارای ریشه های تاریخی-اجتماعی است، عنوان کرد: به طور نسبی، اقدامات مثبتی به منظور حل مشکل حاشیه نشینی در دیگر جوامع و کشورها، انجام شده که تا حدی عوارض و تبعات ناشی از آن به حداقل رسیده است.

سیستانی افزود: مشکلات ناشی از حاشیه نشینی بسیار متعدد است و دستگاه های ذی مدخل باید این پدیده را بررسی و گام های مؤثری برای رفع آن بردارند؛ چراکه آسیب های اجتماعی بسیاری را به همراه دارد.

وی با تأکید بر اینکه دستگاه های ذی مدخل برای حل مشکل حاشیه نشینی در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت، طرح پیشنهادی، ارائه کنند، گفت: راهکارهای علمی، مطالعاتی و زیربنایی بسیاری برای رفع پدیده حاشیه نشینی وجود دارد که تمرکز بر آنها، منتج به نتایج عملیاتی خوبی خواهد شد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: احداث پارک و فضای سبز مناسب و سرویس بهداشتی در منطقه حصه، از اهمیت بسیاری برخوردار است که باید در دستورکار سازمان های متولی قرار گیرد.

سیستانی از خدمات سازمان های مردم نهاد در مناطق محروم شهرستان تقدیر کرد و افزود: مناطق محروم شهرستان فارغ از مسئولیت ها و مأموریت های سازمانی مستحق خدمتگزاری ویژه است.

مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه، بر اهمیت هماهنگی و همکاری بین دستگاهی و تعامل آنها با نمایندگان برای ساماندهی متکدیان و کارتن خواب های منطقه حصه تأکید کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد