صفحه اصلی » سیاسی » بهترین راه مبارزه با استکبار امروز مقابله‌ با ويروس کرونا است

سردار فدا:

بهترین راه مبارزه با استکبار امروز مقابله‌ با ويروس کرونا است

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) گفت: امروز باید آحاد مختلف مردم و اقشار مختلف با محوریت روحانیون و ائمه جمعه و جماعات و سیاست گذاری دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت و مشارکت بسیج و مساجد در امر مقابله با بیماری کرونا قدم بردارند؛ بهترین راه و مهمترین راه مبارزه با دشمن امروز این است.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۹ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

سردار مجتبی فدا در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در آستانه 13 آبان ماه  سالروز تسخیر لانه جاسوسی، روز دانش آموز و تبعید حضرت امام(ره) هستیم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان با بیان سخنی از مقام معظم رهبری که می فرمایند: بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت رسانی به مردم است، تصریح کرد: در شرایطی قرار داریم که دشمنان ما را تحریم کردند و استکبار جهانی در راستای حمله به بنیاد های دینی و اعتقادی ما پیامبر اعظم ما را مورد توهین قرار داده است.

وی افزود: به جا خواهد بود در راستای همدلی، وفاق و همگرایی همه احاد مردم در راستای مقابله با همه توطئه های  دشمنان انقلاب اسلامی ایران مشارکت جدی داشته باشند تا بتوانیم در مسیر آرامش، آسایش، امنیت، رفاه و معیشت مردم اقدام کنیم و بهترین راه مبارزه با استکبار جهانی در این شرایط مشارکت جدی مردم و همه جانبه آن ها در قرار گاه حافظان سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی است که در راستای لبیک به فراخوان  مقام معظم رهبری ایجاد شده است.

فدا گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان ستاد کرونا فرمودند که آحاد مختلف مردم و اقشار مختلف با محوریت روحانیون و ائمه جمعه و جماعات و سیاست گذاری دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت و مشارکت بسیج و مساجد در امر مقابله با بیماری کرونا قدم بردارند؛ بهترین راه و مهمترین راه مبارزه با دشمن امروز این است.

مجتبی فدا بیان کرد: البته بغض و کینه انقلابی خود را در سینه ها نگاه داشتیم تا در فرصتی مناسب انتقام و ضربه کاری خود را وارد کنیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد