صفحه اصلی » ورزشی » پیش بینی در مورد لیگ بیستم سخت است/ تکیه بر کار تیمی در سپاهان نقطه امیدوار کننده است

یک مربی فوتبال:

پیش بینی در مورد لیگ بیستم سخت است/ تکیه بر کار تیمی در سپاهان نقطه امیدوار کننده است

مربی فوتبال گفت: کرونا و پخش شدن بازیکنان مطرح داخلی در تیم ها پیش بینی برای لیگ بیستم و همچنین جدال ها را بسیار سخت خواهد کرد اما تیم هایی موفق تر خواهند بود که به کار تیمی متکی باشند چرا که تکیه بر بازیکنان تاثیر گذار با توجه به مصدومیت ها و بیماری کار را برای تیم سخت می کند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۴ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۱

داوود عابدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: به نظر می رسد لیگ از 16 آبان ماه آغاز و بازی ها نیز بدون تماشاگر برگزار شود؛ اینکه بخواهیم برای دو نماینده اصفهان قبل از این بازی ها یک هدف تعیین کنیم کار درستی نیست و باید قبل از جایگاه روند رو به رشد در این دو تیم را نسبت به فصل گذشته ببینیم.

مربی فوتبال گفت: اگر سپاهان و ذوب آهن بتوانند روند بهتری را نسبت به قبل به نمایش گذارند می توانیم بگوییم که اول چراغ موفقیت برای این دو تیم روشن شده است و این موضوع صرف نظر از نتیجه است؛ هواداران اصفهانی در این موضوع بسیار امیدوارند.

وی افزود: قدم بعدی برای تیم های اصفهانی کسب سه امتیاز ها خصوصاً در بازی های خانگی است، چرا که آن ها نباید به راحتی سه امتیازها را از دست دهند؛ نگرانی ما از این دو تیم دفاع ذوب آهن و حمله سپاهان است که باید ببینیم چه مقدار این دو نقطه ضعف در تیم ها برطرف شده است.

عابدی ادامه داد: شروع در لیگ علی رغم اینکه پایان موفق را حتما به همراه نمی آورد اما در آرامش تیمی بسیار اهمیت دارد و از این رو هر دو تیم باید به این نکته توجه داشته باشند.

مربی فوتبال بیان کرد: کرونا و پخش شدن بازکینان مطرح داخلی در تیم ها پیش بینی برای لیگ بیستم و همچنین جدال ها را بسیار سخت خواهد کرد اما تیم هایی موفق تر خواهند بود که به کار تیمی متکی باشند چرا که تکیه بر بازیکنان تاثیر گذار با توجه به مصدومیت ها و بیماری کار را برای تیم سخت می کند، ما در سپاهان به این الگو رو به رو هستیم و این جای بسیار امیدواری دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد