صفحه اصلی » تولیدی » استفاده از ظرفیت دانش آموزان در قرارگاه محله محور حافظان سلامت

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان خبرداد؛

استفاده از ظرفیت دانش آموزان در قرارگاه محله محور حافظان سلامت

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان گفت: طرح شهید بهنام محمدی حدود سه سال است که بین بسیج محلات و بسیج دانش آموزی در حال اجرا است و از این طریق برنامه ای تربیتی و جامع برای حضور دانش آموزان در مساجد و استفاده از ظرفیت آن ها در قرارگاه محله محور حافظان سلامت طرح ریزی شده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

سرهنگ حسین رجب پور صبح امروز در حاشیه رزمایش حافظان سلامت در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: قرارگاه حافظان سلامت پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تأکید ایشان بر پای کار آمدن دوباره جوانان داوطب برای مقابله با ویروس کرونا، در استان اصفهان تشکیل شد و هدف این قرارگاه هم افزایی تشکل های مردمی برای مقابله با این ویروس در مساجد و محلات است.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان گفت: پاتوق و مرکز فعالیت های جهادی مقابله با کرونا با توجه به ظرفیت های موجود مساجد است و اقداماتی مانند کمک های معیشتی و آموزشی به خانواده ها و کسبه انجام می شود.

وی افزود: زمانی که این اقدامات جهادی به صورت محله ای برگزار شود، اهالی محله هم مجاب و تشویق برای حضور در چنین فعالیت هایی می شوند.

سرهنگ رجب پور با اشاره به فعالیت های سازمان بسیج دانش آموزی در این زمینه بیان کرد: بسیج دانش آموزی اگرچه در مساجد پایگاه بسیج ندارد، اما طرح شهید بهنام محمدی حدود سه سال است که بین بسیج محلات و بسیج دانش آموزی در حال اجرا است و از این طریق برنامه ای تربیتی و جامع برای حضور دانش آموزان در مساجد و استفاده از ظرفیت آن ها در قرارگاه محله محور حافظان سلامت طرح ریزی شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد