صفحه اصلی » اجتماعی » فعالیت های جهادی مقابله با کرونا ادامه دارد

فعالیت های جهادی مقابله با کرونا ادامه دارد

مسئول بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت ناحیه امام صادق(ع) اصفهان گفت: فعالیت های جهادی مقابله با کرونا ادامه دارد و جهادگران اصفهانی با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب خدمت رسانی به مردم را انجام می دهد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۹ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

شهرام رسولی صبح امروز در حاشیه رزمایش حافظان سلامت در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بسیجیان در قرارگاه حافظان سلامت در مساجد و با محوریت امام جماعت و همکاری هیئت امنا و پیشکسوتان جهاد و شهادت به صورت محله محور فعالیت های آموزشی و خدمت رسانی انجام می دهند.

مسئول بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت ناحیه امام صادق(ع) اصفهان گفت: فعالیت های قرارگاه حافظان سلامت از امروز به صورت رسمی در استان اصفهان آغاز شد و هدف این قرارگاه تقویت برنامه هایی مانند کمک مومنانه و توزیع اقلام پزشکی که توسط خیران محلی تهیه شده در بین نیازمندان است.

وی افزود: نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بین اصناف و کسبه یکی دیگر از این برنامه ها است که رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی کمک بزرگی به کادر درمان کشور است.

رسولی بیان کرد: تحویل امانتی کپسول های اکسیژن به برخی از بیماران کرونایی که وضعیت مناسب تری دارند یکی از برنامه هایی است که دنبال می کنیم، این برنامه با توجه روند رو به رشد بستری ها و پر شدن ظرفیت بیمارستان های استان برنامه ریزی شده است.

وی با اشاره به فعالیت های بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت اصفهان از ابتدای شیوع کرونا خاطرنشان کرد: فعالیت های جهادی پیشکسوتان بسیجی استان قبل از تشکیل این قرارگاه و از ابتدای اسفندماه و پس از شیوع کرونا فعالیت های مقابله با کرونا را با تولید ماسک و موادهای ضدعفونی شروع کردیم.

مسئول بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت ناحیه امام صادق(ع) اصفهان ادامه داد: ضدعفونی و گندزادیی بیمارستان ها، معابر و منازل بیماران کرونایی، تهیه بسته های معیشتی و توزیع در مناطق محروم و نیازمندان، توزیع نان و غذای گرم، از جمله دیگر فعالیت ها جهادی در این زمینه است.

وی در پایان گفت: فعالیت های جهادی مقابله با کرونا ادامه دارد و جهادگران اصفهانی با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب خدمت رسانی به مردم را انجام می دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد