صفحه اصلی » اجتماعی » فعالیت رزمندگان لشکر 14 امام حسین(ع) برای مقابله با کرونا در قالب قرارگاه حافظان سلامت

فعالیت رزمندگان لشکر 14 امام حسین(ع) برای مقابله با کرونا در قالب قرارگاه حافظان سلامت

معاون فرهنگی لشکر 14 امام حسین (ع) استان اصفهان گفت: رزمندگان جهادی لشکر 14 با تشکیل قرارگاه حافظان سلامت فعالیت های جهادی برای مقابله با بیماری کرونا انجام می دهند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

سلمان کیان ارثی صبح امروز در حاشیه رزمایش حافظان سلامت در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز بیان کرد: رزمندگان جهادی لشکر 14 امام حسین(ع) مدتی است که در روستاهای شهرستان چادگان مشغول به فعالیت های خدمت رسانی هستند و با تشکیل قرارگاه حافظان سلامت فعالیت های کرونایی در کنار فعالیت جهادی انجام می دهند.

معاون فرهنگی لشکر 14 امام حسین (ع) استان اصفهان گفت: جهادگران لشکر 14 هم در این روستاها و هم در اصفهان به فعالیت های ضدعفونی و توزیع بسته های ضدعفونی مشغول می شوند.

وی افزود: یک سری بسته های معیشتی هم در حال تهیه است که با قیمت کمتری نسبت به بازار در بین متقاضیان می شود و همچین 250 کارت 300 هزار تومانی در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع می شود.

کیان ارثی اظهار کرد: برگزاری رژه ضدعفونی و گندزدایی شهر با حضور تجهیزات و ماشین آلات جنگ نوین و نیروهای لشکر، ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، بیمارستان ها و مراکز درمانی و منازل افراد دچار کرونا از جمله فعالیت های لشکر 14 امام حسین(ع) اصفهان پس از شیوع ویروس کرونا بود.

وی اضافه کرد: رزمندگان لشکر 14 (ع) با توجه به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب تلاش می کنند تا با اقدامات خود کمک حال کادر درمان در این شرایط کرونا باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد