صفحه اصلی » ورزشی » چرخابی: سپاهان باید خط حمله خود را تقویت کند/ قلعه‌نویی صرفا به تعهدش عمل کرد

چرخابی: سپاهان باید خط حمله خود را تقویت کند/ قلعه‌نویی صرفا به تعهدش عمل کرد

کارشناس فوتبال اصفهان گفت: سپاهان در پست مهاجم دچار ضعف است و همچنان گل‌زنی که باید داشته باشد را در اختیار ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین چرخابی  پیرامون عملکرد تیم سپاهان در پنجره نقل‌ و انتقالات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: با توجه به قانون منع به کار‌گیری بازیکنان خارجی و شرایط و ضوابط خاص آن، مقداری بازار نقل‌ و انتقالات فوتبال نسبت به سال‌های گذشته سردتر بود که سپاهان نیز از این موضوع مستثنی نبود.

کارشناس فوتبال اصفهان ادامه داد: اکثر تیم‌ها به خصوص تیم‌های مدعی، مهره‌های تأثیرگذار سال گذشته خود را حفظ کردند و سپاهان نیز این اقدام را به خوبی انجام داد؛ سپاهان در بازار نقل‌ و انتقالات آن چیزی که در توانش بود را انجام داد.

وی تصریح کرد: بازیکنان جدا شده سپاهان به دو دسته تبدیل شدند، دسته نخست بازیکنانی بودند که به میل شخصی و برای کسب تجربه جدید جمع زردپوشان را ترک کردند و دسته بعدی بازیکنانی بودند که با طرز فکر فوتبالی محرم نویدکیا نمی‌توانستند در کمک تیم‌ باشند.

چرخابی همچنین تشریح کرد: سپاهان برای پیدا کردن جانشین لیست خروجی خود نیز تمام تلاشش را انجام داد و بازیکنان خوبی استخدام کردند ولیکن همچنان معتقدم سپاهان در پست مهاجم دچار ضعف است و همچنان گل‌زنی که باید داشته باشد را در اختیار ندارد.

کارشناس فوتبال اصفهان در خصوص لیگ آتی و تاثیرگذاری ویروس کرونا بر بدنه ورزش کشور افزود: این شرایط جهانی است و همه دنیا با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و قطعا لیگ ایران نیز از این موضوع ضربه خورده است، این بیماری بر روی بازیکنان تأثیر بدی گذاشته و همچنین به دلیل عدم حضور تماشاگران در استادیوم از کیفیت و هیجان لیگ کم می‌کند.

وی در خصوص شرایط فنی سپاهان در لیگ پیش رو گفت: با توجه به عملکرد شاگردان نویدکیا در جام باشگاه‌های آسیا، مشخص شد که تاکتیک نویدکیا با قلعه‌نویی بسیار متفاوت است، نویدکیا بازی اصولی‌تری را مد نظر دارد و از ارسال‌های بلند بی‌پروا پرهیز می‌کند، مقداری زمان می‌برد که طرز فکر سپاهان با نویدکیا تطبیق کامل پیدا کند و تیم به صد درصد هماهنگی برسد.

چرخابی پیرامون صحبت‌های اخیر قلعه‌نویی در خصوص این‌که سپاهان مانع حضور وی در تیم ملی فوتبال شد، بیان داشت: من از طرز فکر ایشان بی‌اطلاع هستم و فقط می‌دانم که وی کار حرفه‌ای را انجام داده، قلعه‌نویی با سپاهان قراردادی داشته است که باید به آن پایبند می‌بود و تفاوتی میان وی و بازیکنان تیم که با سپاهان قرارداد دارند وجود ندارد، وی با سپاهان قرارداد داشت و باید تا پایان قراردادش به تعهداتش می‌پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد