صفحه اصلی » تولیدی » بزرگداشت 13 آبان با استماع فرمایشات رهبری؛ مراسم نمادین لغو و برنامه های محله محور اجرا می شود

بزرگداشت 13 آبان با استماع فرمایشات رهبری؛ مراسم نمادین لغو و برنامه های محله محور اجرا می شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: بزرگداشت ۱۳ آبان با استماع فرمایشات مقام معظم رهبری انجام می شود که مراسم نمادین لغو و برنامه های محله محور اجرا می شود.

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۹ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

محمدعلی احمدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص برگزاری مراسم بزرگداشت 13 آبان، اظهار کرد: راهپیمایی 13 آبان امسال به دلیل تقارن با میلاد پیامبر اسلام و حضرت امام صادق (ع) که به عنوان هفته وحدت نامگذاری شده است می توانست همراه با حضور مردم جلوه‌ای از وحدت در مبارزه با استکبار را به نمایش بگذارد تا همت، حرکت و اقدام مردم در برابر توطئه‌های مستکبران نشان داده شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: شرایط ناشی از تحریم‌های ظالمانه آمریکا از یک طرف و حمایت رئیس جمهور فرانسه از توهین کنندگان به ساحت پیامبر بزرگوار اسلام زمینه‌ساز حضور پرشور مردم در مراسم 13 آبان امسال بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کارگروه های ویژه 13 آبان به این نتیجه رسیدیم که نوع برگزاری مراسم را متناسب با شرایط تغییر دهیم.

وی افزود: فعالیت ها به اقدامات تبیینی در فضای مجازی پیرامون چرایی مبارزه با استکبار، دلایل رو به افول دانستن آمریکا و اجرای برنامه‌های محل محور تغییر کرد.

احمدی با بیان اینکه اجرای برنامه راهپیمایی نمادین با رعایت فاصله‌های اجتماعی در فضای باز و در تمام شهرستان های استان اصفهان از برنامه‌های این شورا بود، تصریح کرد: پیشنهاد برگزاری مراسم در میدان امام علی (ع) اصفهان با صندلی‌گذاری به فاصله دو متر را به ستاد استانی کرونا ارائه کردیم که با توجه به حاد شدن شرایط استان و به‌ویژه شهر اصفهان با این اجتماع مخالفت شد.

وی بیان کرد: با توجه به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تبعیت از تصمیمات ستاد کرونا، تصمیم این ستاد در استان اصفهان را پذیرفتیم و اجرای مراسم در میدان امام علی (ع) لغو شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با توضیح اینکه سایر برنامه‌های روز 13 آبان به ویژه برنامه‌های کارگروه دانش‌آموزان، فرهنگیان و دانشجویان هم‌چنان پابرجاست و فعالیت‌های محله محور بدون اجتماع مردم به صورت سیار برگزار می شود، خاطرنشان کرد: امشب ساعت 20 مراسم نورافشانی در اصفهان و شهرهای استان به همت شهرداری‌ها، کانون‌های فرهنگی و پایگاه‌های بسیج برگزار می شود.

وی در پایان گفت: عدم عدم اجتماع مردم در مراسم 13 آبان تاثیری در خشم و نفرت مردم از آمریکا و استکبار جهانی نخواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد