صفحه اصلی » اجتماعی » اعلام وضعيت سیاه کرونا در شهرستان مبارکه

اعلام وضعيت سیاه کرونا در شهرستان مبارکه

فرماندار شهرستان مبارکه گفت: با توجه به اعلام ستاد استانی مبارزه بابیماری کرونا مبنی بر وضعیت سیاه شهرستان، محدودیت های شغلی درشهرستان اجرا می شود.

تاریخ انتشار: ۲۳:۲۲ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ اصغر هدایت درجلسه ستاد مبارزه با بیماری کرونا شهرستان مبارکه بیان کرد: با توجه به اعلام ستاد استانی مبارزه بابیماری کرونا مبنی بر وضعیت سیاه شهرستان ، محدودیت های شغلی درشهرستان اجرا می شود.

فرماندار شهرستان مبارکه گفت: شبکه بهداشت ودرمان مبنی بر وضعیت سیاه شهرستان درشیوع بیماری کرونا را مشکی اعلام کرده و باید اجرای دستورالعمل های بهداشتی متناسب با وضعیت خاص شهرستان انجام شود؛ کلیه دبیران آموزش و پرورش در همه مقاطع ازطریق فضای مجازی و شاد فعالیت های آموزشی را دنبال کنند و کلیه ادارات شهرستان هم با اجرای طرح دورکاری با استفاده از ظرفیت 50 درصدی کارکنان با اولویت افرادی که بیماری زمینه ای دارند اجرایی کند.

وی افزود: محدودیت فعالیت گروه های شغلی 2 و 3 و 4 از روز دوشنبه تا پایان طرح لازم الاجرا است و برگزاری هرگونه مراسم توسط هیات های مذهبی درکل شهرستان ممنوع است.

فرماندار مبارکه از عدم برگزاری نمازجمعه وجماعات درمساجد تا پایان طرح و همچنین با اشاره به عدم فعالیت کلیه سالن های ورزشی تا پایان طرح خبرداد.

هدایت در پایان با توضیح اینکه چاپ هر گونه آگهی ترحیم ،عقد وعروسی توسط چاپخانه ها تا پایان طرح ممنوع است، گفت: همچنین بازار های روز درسطح شهرستان تا پایان طرح تعطیل است و بازرسی مستمر از مشاغل گروه یک برای رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد