صفحه اصلی » سیاسی » باز خوانی و افشای برخی جنایات آمریکا علیه ایران

باز خوانی و افشای برخی جنایات آمریکا علیه ایران

معاون جوانان هیات رزمندگان اسلام شهرستان مبارکه گفت: نفرت جهانی نسبت به سیاست های ضدبشری آمریکافراگیرشده و میزان بی اعتمادی ملت ها به آمریکا هر روز بیشترمیشود.

تاریخ انتشار: ۲۰:۳۳ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۳

علیرضا اسلامی فر در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: ۱۳ آبان ماه روزملی مبارزه با اسکتبار جهانی و سالروزتسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام وهمچنین تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه است.
معاون جوانان هیات رزمندگان اسلام شهرستان مبارکه گفت: نظام سلطه جهانی به سردمداری شیطان بزرگ آمریکا باوحشت از بیداری اسلامی و انسانی که شکل گرفته است از پیش در طول سال های متمادی بر جنایات خود در حق ملت های آزاده جهان به خصوص ملت ایران افزوده است و بی جهت نیست که امروزه نفرت جهانی نسبت به سیاست های ضدبشری امریکافراگیر گشته و هر روز به میزان بی اعتمادی ملت ها به دولت آمریکا افزوده می شود.

وی با اشاره به فرمایشی از امام خمینی (ره) افزود: رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی در این زمینه فرمودند که شما اگر بین ملت های دنیا رفراندوم کنید که امروز وحشی ترین رژیم ها کدام است؟ من گمانم این است که بین ملت ها اگر اتفاق آراء نباشد اکبیش ثریت آراء قاطع این است که آن رژیم آمریکا است.

اسلامی فر اضافه کرد: جنایات وظلم های آمریکا در حق ملت ایران بیش از سایر ملت هاست، ملت دلیر و آگاه ایران اسلامی در طول ۴۰سال از پیروزی انقلاب توانسته با هشیاری کامل و شعار مرگ برامریکا در مقابل نظام سلطه جهانی مقاومت کند و هرروز بالنده تر از گذشته راه روشن و با افتخارش در مسیر تحقق آرمان های انقلاب را دنبال کند.

وی با بیان اینکه  آمریکا در طراحی و اجرای کودتای ۲۸مرداد سال ۱۳۳۲ که منجر به برکناری مصدق شد ومجددا روی کار آمدن محمدرضاشاه پهلوی نقش پررنگی داشت، خاطر نشان کرد: مشارکت آمریکا در راه اندازی سازمان مخوف و نفرت انگیز ساواک،حمایت شدید آمریکا از مخالفان رژیم شاه،طراحی کشتار وقتل دانشجویان در دانشگاه در۱۳آبان سال ۵۷، حمایت از گروه های به اصطلاح میانه رو نظیر گروهک فرقان و… از جمله اقدامات خبیثانه شیطان بزرگ بوده است.

وی به برخی از جنایات آمریکا پس از دوران دفاع مقدس هم اشاره ای و بیان کرد: تشدیدتحریم های اقتصادی،مخالفت شدید با قرارداد تکمیل پایگاه اتمی بوشهر توسط روسیه، معرفی ایران به عنوان بزرگترین مانع پروسه صلح خاورمیانه،تصویب بودجه در کنگره امریکا برای سرنگونی ایران تلاش برای دامن زدن به اختلافات داخلی،برنامه ریزی برای حذف اسلامیت از جمهوریت و اتهام تروریسم به بهانه ی مختلف بر ضد ایران اسلامی تنها گوشه ای کینه و دشمنی های ثابت شده آمریکا علیه کشور ایران است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد