صفحه اصلی » اجتماعی » ۱۱۲ نفر آسیب دیده در ۵۶ حادثه امدادرسانی شدند

۱۱۲ نفر آسیب دیده در ۵۶ حادثه امدادرسانی شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان از امدادرسانی به ۱۱۲ آسیب دیده ناشی از ۵۶ حادثه به وسیله ۷۳ تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در هفته اول آبان ماه خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۸ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ داریوش کریمی در خصوص وضعیت امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: هفته گذشته پوشش امدادی ۵۶ حادثه انجام شده است و ۱۱۲ آسیب دیده ناشی حادثه در این مدت از خدمات امدادی هلال‌احمر استان اصفهان بهره‌مند شدند و حوادث جاده‌ای با ۳۲ حادثه همچنان بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان با اشاره به حوادث تحت پوشش این جمعیت از سوم تا هشتم آبان ماه، اظهار کرد: در این بازه زمانی ۳۲ مورد حادثه جاده‌ای، ۱۶ مورد حادثه شهری، دو مورد خدمات حضوری، یک مورد حادثه کوهستان و پنج مورد حادثه صنعتی و کارگاهی به وسیله نیرو‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر استان پوشش داده شده است.

کریمی با تاکید بر اینکه ۱۸۳ نفر نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب ۷۳ تیم عملیاتی با به کارگیری ۵۴ دستگاه خودروی امدادی همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات‌های یادشده فعالیت داشته‌اند، تصریح کرد: از مردم به ویژه شهروندان تقاضا می‌شود ضمن رعایت نکات ایمنی در صورت بروز هرگونه حوادث احتمالی، بلافاصله با تلفن ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال‌احمر تماس بگیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد