صفحه اصلی » ورزشی » شروع ذوب با فولاد سر سخت

شروع ذوب با فولاد سر سخت

روز جمعه 16 آبان ماه لیگ برتر فوتبال آغاز شود؛ اولین ایستگاه از لیگ بیستم در روزهای جمعه و شنبه برگزار خواهد شد؛ ذوب آهن اصفهان در این هفته در مقابل فولاد خوزستان قرار خواهد گرفت.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۰ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ بعد از اما و اگر ها بالاخره قرار شد از روز جمعه 16 آبان ماه لیگ برتر فوتبال آغاز شود؛ اولین ایستگاه از لیگ بیستم در روزهای جمعه و شنبه برگزار خواهد شد؛ ذوب آهن اصفهان در این هفته در مقابل فولاد خوزستان قرار خواهد گرفت.

ذوب آهن بعد از اینکه در لیگ نوزدهم شرایط سختی را پشت سر گذاشت و حتی تا لبه پرتگاه نیز پیش رفت، در پایان لیگ علی رغم اینکه انتظار می رفت به خوبی در نقل و انتقالات ظاهر شود تا  تلخی لیگ نوزدهم را در لیگ بیستم از یاد ببرد اما اینگونه نشد و بسیاری از بازکنان تاثیر گذار این تیم جدا شدند و این تیم نتوانست جایگزینانی در حد آن ها جذب کند.

سبزپوشان که لیگ نوزدهم را با رحمان رضایی شروع می کنند در تمامی خطوط دچار تغییر شده و حتی در درون دروازه نیز این تغییر اتفاق افتاده است و  نسبت به تیم فصل گذشته تغییرات زیادی را داشته اند ازاین رو یکی از ناشناخته ترین تیم های لیگ به حساب می آیند.

در مقابل تیم فولاد که روند رو به رشدی را در فصل گذشته پشت سرگذاشته است در این فصل به عنوان یک مدعی به حساب می آید؛ این تیم نظم خوبی پیدا کرده است و در گلزنی نیز کارنامه خوبی از خود به جا گذاشته است؛ این در حالی است که یکی از نقاط ضعف تیم ذوب آهن در فصل گذشته خط دفاع این تیم بوده است.

هر دو تیم برای این بازی مصدوم و محرومی ندارند و قضاوت این دیدار را مهدی مرجان زاده به عهده خواهد داشت و این بازی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد