صفحه اصلی » اقتصادی » نظارت مجلس بر نحوه واگذاری کشت و صنعت مغان/ ورود جدی پارلمان به بحث خصوصی سازی ها

نظارت مجلس بر نحوه واگذاری کشت و صنعت مغان/ ورود جدی پارلمان به بحث خصوصی سازی ها

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به جد وارد بحث خصوصی سازی ها شده و نسبت به واگذاری ها با نگاه دقیق و تیزبینانه ای ورود کرده که اگر موارد مشابه مانند کشت و صنعت مغان پیش آید، جلوی آن گرفته شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۷ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۵

حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با بیان اینکه امروز اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از کشت و صنعت مغان بازدید کردند، اظهار کرد: این منطقه زمین در طلایی ترین ایران قرار دارد و از نظر حاصل خیزی و قابلیت ارزش افزوده محصولات فوق العاده ای دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه مغان معروف است و در ابتدای انقلاب به حضرت امام راحل گزارشی در مورد گسترده سر زمینی و قابلیت کشاورزی داده بودند که ایشان می فرمایند که اینجا قابیلت و ظرفیت تولید غذای 100 میلیون ایرانی را دارد.

وی افزود: با کمال تأسف در اثر سومدیریت و وجود رانت این منطقه توسط سازمان خصوصی سازی و برخی مدیران مفسد این بخش به ثمن بخس واگذار شده بود.

حجت الاسلام نقدعلی بیان کرد: اخیرا قوه قضائیه به این جریان ورود کرد و البته باید حضور دستگاه های نظارتی در این بخش ها ادامه پیدا می کند تا مراحل تکمیلی آن طی شود تا قسمتی از این مجموعه دست مفسدان و رانت خواران نماند.

وی تأکید کرد: مجلس به جد وارد بحث خصوصی سازی ها شده و نسبت به  واگذاری ها با نگاه دقیق و تیزبینانه ای ورود کرده که اگر موارد مشابهی است جلوی آن گرفته شود.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

  1. امین گفته :

    شما اصلا ننوشتید که ایشون نماینده مردم خمینی شهر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد