صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » ارزان شدن دلار با انتخاب بایدن؛ قرآنی که بار دیگر بر سر نیزه کردند

ارزان شدن دلار با انتخاب بایدن؛ قرآنی که بار دیگر بر سر نیزه کردند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: اکنون قرآن بر سر نیزه کردن کاهش دلار است و مردم را فریب داده و دوباره به الگوی سازش امیدوار می کنند که نیاز به عمارهاست که واقعیت را به مردم بگویند و آگاه کنند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۲ - شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۷

سید جلال حسینی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در آمریکا شرایط  به شکلی جلو می رود و آرا به صورتی است که امکان انتخاب بایدن افزایش پیدا کرده است و به نظر شرایط ما مانند قرآن سر نیزه کردن ها در جنگ صفین است؛ در این جنگ معاویه در شرایطی بود  به فرموده حضرت علی(ع) در روز بعدی جنگ شکست می خورد.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: چندین دوره سازشکاران و آن هایی که معتقدند امریکا ابرقدرت است و باید تابع آن بود و نباید با آن جنگید و حاضر بودند هفت برجام را به ایران تحمیل کنند؛ برجام هسته ای، موشکی، منطقه ای، تروریسم، حقوق بشر و به رسمیت شناختن رژیم صهونیستی و رابطه و تسلیم شدن در مقابل این کشور را تصمیم داشتند بپذیرند.

وی افزود: هشت سال طول کشید و این الگوی سازش منجر به بدبختی مردم شد؛ نتیجه ای که باید می گرفتند را نگرفته و در حالی که برجام یک را تصویب اما ۲ تا ۷ نتوانستند انجام دهند.

حسینی بیان کرد: دلار در زمان دولت هاشمی چهار برابر، در دولت خاتمی دو برابر، احمدی نزاد سه برابر و در این دولت حدود ۱۰ برابر شد.

سید جلال حسینی عنوان کرد: شرایط آمریکا از لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، نظامی و بین المللی افول کرده است، این در حالی است که ما در زمینه های مختلف پیشرفت کردیم و این شرایط سخت و بدبختی نتیجه الگوی سازش است که قصد این بود که ملت ایران را وادار به تسلیم کنند و اگر نه راهکارهای مختلفی در حل این مشکلات و بحران وجود داشت و این افزایش قیمت ها به هیچ عنوان توجیح نیست

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: این افزایش به این خاطر است که یک برنامه و هماهنگی سازشکاران  در داخل و خارج انجام شده و قرار این است بایدن در امریکا با برجام و با برداشته شدن هر گونه تحریم مورد تایید قرار گیرد و از این طرف قیمت دلار به شدت کاهش پیدا کند.

حسینی ادامه داد: در حالی که دلار تا 10 برابر  افزایش پیدا کرده به نصف قیمت برسد و مردم خوشحال شوند و زمینه برای فشار به مقام معظم رهبری و مذاکره فراهم می شود.

وی خاطرنشان کرد: حتی اگر در این دولت زمینه مذاکره نبود برای فریب افکار عمومی فعالیت می کنند و دوباره شروع به تحریف می کنند و زمینه را برای اینکه گفتمان سازش مطالبه ملی شود اماده می شود.

جلال حسینی بیان کرد:  مردم فریب می خورند و الگوی سازش را انتخاب می کنند و اگر این نشود دولت بعدی به جای اینکه یک دولت جوان انقلابی با رای بالا باشد یک دولت انقلابی با رای پایین است که می توانند در چهار ساله بعدی چالش های زیادی را برایش فراهم کنند چرا که از مشروعیت کمتری برخوردار است.

وی گفت: اکنون قرآن بر سر نیزه کردن کاهش دلار است و مردم را فریب داده و دوباره به الگوی سازش امیدوار می کنند که نیاز به عمارهاست که واقعیت را به مردم بگویند و آگاه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد