صاحب نیوز

انتظار بارش باران در مناطق غربی استان/ کاهش دو درجه ای دمای هوا در اصفهان

کارشناس مسئول پیش‌ بینی هوای استان اصفهان گفت: نقشه‌ های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتا ناپایدار بر روی استان در سه روز آینده است که بر این اساس در اکثر مناطق استان وضعیت جوی قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌ بینی می ‌شود و فردا در نیمه‌ غربی استان بارش پراکنده نیز انتظار می ‌رود.

کدخبر: 1026161
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ @ ۱۳:۲۰


مژگان امیر امجدی در گقت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص نقشه های هواشناسی در استان اصفهان اظهار کرد: نقشه‌ های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتا ناپایدار بر روی استان در سه روز آینده است که بر این اساس در اکثر مناطق استان وضعیت جوی قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌ بینی می ‌شود.

کارشناس مسئول پیش‌ بینی هوای استان اصفهان گفت: فردا در نیمه‌ غربی استان بارش پراکنده نیز انتظار می ‌رود و امروز و فردا بیشینه دمای هوا بین سه تا پنج درجه کاهش خواهد داشت.

وی افزود: همچنین در 24 ساعت آینده در اکثر مناطق استان بیشینه دمای هوا دو درجه کاهش و کمینه‌ی دما دو درجه افزایش خواهد داشت.

امیر امجدی بیان کرد: کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات به 26 درجه و در خنک ترین ساعات شش درجه سانتی گراد است و همچنین سردترین نقطه استان بوئین میاندشت با دو درجه زیر صفر و گرمترین نقطه استان خور و بیابانک با 29 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

انتهای پیام/