صفحه اصلی » اجتماعی » بارش باران و برف مهمان روزهای پایان هفته

بارش باران و برف مهمان روزهای پایان هفته

 کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت یک سامانه بارشی در استان از امروز تا عصر جمعه است، بر این اساس در این مدت به تناوب شاهد افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید و بارش باران خواهیم بود. اوج فعالیت بارشی این سامانه از بعدازظهر پنجشنبه تا ظهر جمعه پیش بینی می شود و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش به صورت برف خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۱

فاطمه زهرا سیدان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد:  نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت یک سامانه بارشی در استان از امروز تا عصر جمعه است بر این اساس در این مدت به تناوب شاهد افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید و بارش باران خواهیم بود. اوج فعالیت بارشی این سامانه از بعدازظهر پنجشنبه تا ظهر جمعه پیش بینی می شود و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش به صورت برف خواهد بود.

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان تصریح کرد: لازم به ذکر است پس از خروج سامانه اواخر وقت روز جمعه و صبح شنبه مه آلودگی در اکثر مناطق بویژه جاده های مواصلاتی جنوب پیش بینی می شود؛ در این مدت بیشینه دمای هوا در بیشتر مناطق استان بین ۵ تا ۱۰ درجه کاهش خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در  ۲۴ ساعت آینده بیشینه دما در اکثر مناطق استان بین ۴ تا ۶ درجه کاهش خواهد داشت، گفت: بیشینه دمای اصفهان امروز به 19 درجه خواهد رسید و کمینه دما در 24 ساعت آینده 6 درجه خواهد بود و همچنین بویین میان دشت با دمای صفر سردترین و خوروبیابانک با دمای 24 درجه سانتی گراد گرم ترین شهر استان خواهد بود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد