صفحه اصلی » اجتماعی » خادمان شهدا یاری رسان کادر درمانی در بیمارستان های اصفهان می شوند/ دو بیمارستان الزهرا و عیسی بن مریم میزبان نیروهای جهادی

خادمان شهدا یاری رسان کادر درمانی در بیمارستان های اصفهان می شوند/ دو بیمارستان الزهرا و عیسی بن مریم میزبان نیروهای جهادی

مسئول کمیته مرکزی خادمان شهدای استان اصفهان گفت: برای کمک به بیماران، کادر درمان و طلاب، فراخوانی را برای حضور خادمان شهدا در بیمارستان ها درمان دادیم تا در این شرایط کمک حال پرستاران و کادر درمان باشند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۲

محمدرجایی در گفت و گو خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: با توجه به روند افزایش شیوع کرونا و بستری ها در بیمارستان و خستگی کادر درمان، جبهه سلامت در بیمارستان های الزهرا(س) و عیسی بن مریم(ع) اصفهان تشکیل شد و نیروهای جهادی به کمک بیماران کرونایی و کادر درمان می روند.

مسئول کمیته مرکزی خادمان شهدای استان اصفهان گفت: همچنین برای کمک به بیماران، کادر درمان و طلاب، فراخوانی را برای حضور خادمان شهدا در بیمارستان ها درمان دادیم تا در این شرایط کمک حال پرستاران و کادر درمان باشند.

وی افزود: هر شب شش تا 10 نفر از نیروهای جهادی در این دو بیمارستان حضور دارند تا باری از روی دوش کادر درمان بردارند.

گفتنی است، پبیش از این، حجت الاسلام سید حسین مومنی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص حضور طلاب اصفهانی در بیمارستان ها اظهار کرده بود: 100 طلبه اصفهانی با اینکه این عرصه خدمت رسانی عرصه سخت و مشکلی است، حاضر شدند در بیمارستان ها حضور پیدا کرده و به عنوان همراه بیمار برای ارتقا سطح روحی و معنوی خود و بیماران، فعالیت کنند.

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان همچنین گفته بود  140 نفر از طلاب سطح استان برای حضور در بیمارستان ها اعلام آمادگی کردند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد