صفحه اصلی » اقتصادی » توزیع مرغ منجمد 15 هزار تومانی برای تنظیم بازار در فروشگاه ها/ وضعیت توزیع روغن در روزهای آینده روان تر می شود

رئیس سازمان صمت استان اصفهان:

توزیع مرغ منجمد 15 هزار تومانی برای تنظیم بازار در فروشگاه ها/ وضعیت توزیع روغن در روزهای آینده روان تر می شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: توزیع گوشت مرغ منجمد توسط امور دام و پشتیبانی انجام و برای مصرف کننده 15 هزار تومان بوده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۸ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۲

ایرج موفق در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: به منظور کنترل و تنظیم بازار گوشت مرغ، مرغ منجمد در بین فروشگاه های اصفهان توزیع شد؛ میزان مرغ منجمدی که برای استان اصفهان در نظر گرفته شده است یک هزار و 200 تن بوده که تا کنون یک هزار و 100 تن از این میزان توزیع و 100 تن باقی مانده نیز در روزهای آتی توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان تصریح کرد: توزیع گوشت مرغ منجمد توسط امور دام و پشتیبانی انجام و برای مصرف کننده 15 هزار تومان بوده است.

وی با بیان اینکه اینکه خرید مرغ زنده از مرغداران 13 هزار 100 تومان با در نظر گرفتن تغییرات پنج درصدی با توجه به بازار روز است، ادامه داد: بر این اساس برای مرغ زنده گوشتی برای هر کیلوگرم حداکثر 14 هزار و 410 تومان در نظر گرفته شده که این مرغ بعد از کشتار و پرکنده شدن در هر کیلو شش هزار تومان افزایش قیمت پیدا خواهد کرد؛ در واقع قیمت گوشت مرغ در بازار برای مصرف کننده حداکثر 20 هزار 410 تومان می تواند باشد.

موفق در ادامه عنوان کرد: قیمت تخم مرغ برای مصرف کننده 14 هزار و 500 تومان تصویب شده که در درب مرغداری با قیمت 12 هزار تومان از تولید کننده خریداری می شود

ایرج موفق با بیان اینکه هم اکنون در بازار در برخی از فروشگاه ها تخم مرغ با پایین تر از قیمت مصوب نیز توزیع می شود، اذعان کرد: در تنظیم بازار استان اصفهان با نگاه به کمک به تولید کننده برای هر کیلو که 12 هزار تومان مصوب شده افزایش 10 درصدی نیز مجاز شمرده شده اسنت.

موفق با بیان اینکه برنج هندی نیز برای مصرف کننده 18 هزار و 500 تومان در نظر گرفته شده که البته هنوز توزیع نشده است، عنوان کرد: شکر نیز درب انبار غله شش هزار و 300 تومان و برای مصرف کننده هفت هزار و 300 برای هر کیلوگرم مصوب شده است و توزیع شکر بسته بندی در وزن یک کیلوگرم درب کارخانه هفت هزار و 500و برای مصرف کننده هشت هزار و 100 تومان در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: در چند روز آینده وضعیت توزیع روغن روان تر و مشکلات توزیع مرتفع می شود و در حال حاضر در فروشگاه های بزرگ روغن در حال توزیع است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد