صفحه اصلی » اجتماعی » انبار بزرگ 20 میلیاردی لوازم خانگی احتکاری در خمینی شهر کشف شد

با اشرافیت نیروی انتظامی:

انبار بزرگ 20 میلیاردی لوازم خانگی احتکاری در خمینی شهر کشف شد

فرمانده انتظامی استان، از کشف یک انبار حاوی انواع لوازم خانگی احتکار شده به ارزش 20 میلیارد ریال در عملیات هوشمندانه ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۵ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار محمدرضا میرحیدری اظهار کرد: در راستای مقابله جدی با سودجویان و محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر، با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از دپوی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در یک انبار مطلع و بلافاصله موضوع را دردستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت از انبار مذکور بازدید کردند که در نتیجه این عملیات یک هزار و 395 دستگاه انواع ماشین لباسشویی، 351دستگاه سبزی خرد کن، 63 دستگاه بخور، 72 دستگاه سرخ کن و 103 دستگاه جارو برقی که از مدت ها قبل در این انبار نگهداری شده بودند کشف شدند.

سردار میرحیدری خاطر نشان کرد: تمامی کالاهای مکشوفه در این عملیات به دلیل عدم ثبت در سامانه انبارها و عدم ارائه آمار موجودی انبار به اداره صنعت، معدن و تجارت مشمول جرم احتکار شناخته شده و برابر حکم مقام قضائی نسبت به پلمب انبار مذکور اقدام شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای احتکاری در این عملیات را بالغ بر 20 میلیارد ریال عنوان کردند، اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و به همراه پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: موضوع مقابله و برخورد با سودجویانی که با احتکار کالاهای اساسی باعث بروز نوسانات قیمت کالاها در بازار و ایجاد مشکلاتی در زندگی مردم می شوند به صورت جدی در دستور کار پلیس است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد