صفحه اصلی » اجتماعی » تشکیل قرارگاه حافظان سلامت محله محور الگویی از دفاع مقدس

تشکیل قرارگاه حافظان سلامت محله محور الگویی از دفاع مقدس

فرمانده ناحیه مقاومت نایین گفت: قرارگاه حافظان سلامت محله در شهرستان با محوریت ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه مقاومت در مساجد و محلات با الگوگیری از دفاع مقدس برای پیشگیری از کرونا، فعال شده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۲ - شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۴

محسن مهدیزاده در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز گفت: قرارگاه های حافظان سلامت محور با اسم با مسمای سردار سلیمانی، فعالیت خود را در راستای مبارزه با ویروس کرونا در سطح تمامی محلات شهرستان به صورت مسجد محور و با استفاده از تمام دستگاه های شهرستان کار خود را شروع کرده و تا پایان کرونا به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

فرمانده ناحیه مقاومت نایین اشاره ای به بیانات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر کنترل و مهار ویروس کرونا کرد و گفت: امید داریم با تشکیل قرارگاه های حافظان سلامت، دستور مقام معظم رهبری در راستای مبارزه با ویروس کرونا را سرلوحه کار خود قرار دهیم و هر روز شاهد کاهش ابتلا و فوتی در شهرستان باشیم.

مهدی زاده ادامه داد: با وجود قرارگاه های حافظان سلامت محله، ظرفیت های هر محله احصا خواهد شد و با استفاده از ظرفیت های احصا شده، قدم های خوبی برای رفع آسیب های ناشی از کرونا برخواهیم داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت نایین، هدف از تشکیل قرارگاه مبارزه با کرونا سردار شهید سلیمانی شهرستان را مصون سازی محلات، کمک به سالمندان و بیماران کرونا، تهیه بسته های معیشتی، تولید و توزیع اقلام بهداشتی ضروری در سطح محله، ثبت نام داوطلبان جهت کمک به کادر درمانی، فضاسازی و فرهنگ سازی، ایجاد روحیه امید و بالابردن سطح معنویت در سطح محلات، اطلاع رسانی و آموزش چهره به چهره و گسترده در سطح محلات برای اقناع افکار عمومی برشمرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد