صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » محکومیت 46 میلیاردی قاچاقچیان الکتروموتور و پمپ در اصفهان

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان خبرداد؛

محکومیت 46 میلیاردی قاچاقچیان الکتروموتور و پمپ در اصفهان

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: پرونده کشف مقادیری الکترو موتور و پمپ به ارزش 19 میلیارد و 850 میلیون ریال که به شعبه هفتم رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی اصفهان ارجاع شده بود با صدور حکم نهایی بسته شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۳ - شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ غلامرضا صالحی با اشاره به محکومیت 46 میلیاردی قاچاقچیان الکتروموتور و پمپ در اصفهان، اظهار کرد: پرونده کشف مقادیری الکترو موتور و پمپ به ارزش 19 میلیارد و 850 میلیون ریال که توسط ماموران از یک دستگاه کامیون کانتینر دار کشف شده بود به شعبه هفتم رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی اصفهان ارجاع شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان با اشاره به رسیدگی به این پرونده و احراز تخلف، تصریح کرد: شعبه مذکور با عنایت به عدم ارائه اسناد و مدارک مثبته گمرکی تخلف را محرز دانسته و حکم این متخلفان را صادر کرد.

وی پیرامون حکم صادرشده گفت: متهم پرونده علاوه برصدور حکم ضبط کالاهای کشف شده به نفع دولت، به استناد قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به پرداخت بیش از 46 میلیارد ریال جریمه نقدی، در حق صندوق دولت محکوم شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد