صفحه اصلی » اقتصادی » کمک 8 میلیاردی کارگران و کارفرمایان بسیجی در دو مرحله کمک مومنانه در استان

رئیس سازمان بسیج کارگری استان اصفهان خبرداد؛

کمک 8 میلیاردی کارگران و کارفرمایان بسیجی در دو مرحله کمک مومنانه در استان

رئیس سازمان بسیج کارگری استان اصفهان گفت: شش میلیارد و 260 میلیون تومان در مرحله اول شیفت ایثار و یک میلیارد و 675 میلیون و 505 هزار تومان در مرحله دوم جمع آوری و با تهیه بسته های معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۹ - شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۴

سرهنگ محمدعلی محرابی در گفت و گو خبرنگار صاحب نیوز در خصوص فعالیت های شیفت ایثار در مرحله سوم کمک مومنانه اظهار کرد: مرحله سوم کمک مومنانه از ابتدای هفته بسیج شروع و تا 10 روز این برنامه ادامه دارد و این مرحله شیفت ایثار در 160 کارخانه و شرکت در سطح استان اجرا می شود.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان اصفهان گفت: مرحله قبل حدود 200 میلیون عایداتی شیفت ایثار را داشتیم و در این مرحله هم پیش بینی این تعداد را برآورد داریم.

وی افزود: عرصه هایی که شرکت ها اعلام کنند کارگان بسیجی فعالیت شیفت ایثار را انجام می دهند و تفاهم نامه ای که بین پایگاه و مدیران شرکت انجام می شود بابت این کار کارگران و کارمندان، حقوقی دریافت نمی کنند اما مدیران شرکت متعهد می شوند که این هزینه را برای کمک مومنانه پرداخت کنند.

سرهنگ محرابی بیان کرد: مرحله گذشته شیفت ایثار با حضور 10 هزار و 13 نفر-ساعت  فعالیت انجام شد که هزینه ای بالغ بر 180 میلیون و 975 هزار تومان جمع آوری شد؛ «دست یاری گر» برنامه دیگر کمک مومنانه سازمان بسیج کارگری است که مدیران و کارفرمایان کمک هایی را در این زمینه انجام می دهند.

وی با توضیح اینکه بیشترین کمک هایی جمع آوری شده بحث کمک مومنانه توسط برنامه دست یاری گر است، تصریح کرد: یک میلیارد و 494 میلیون و 530 هزار تومان هم در بخش دست یاری گر مرحله قبل جمع آوری شد و جمعا یک میلیارد و 675 میلیون و 505 هزار تومان کمک جمع آوری و با تهیه بسته های معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان اصفهان اضافه کرد: در مرحله اول کمک مومنانه با اجرای شیفت ایثار و دست یاری گر در سطح استان، 6 میلیارد و 260 میلیون تومان کمک جمع آوری و در بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد