صاحب نیوز

implant-or...

توقیف محموله 39 میلیاردی ایمپلنت دندانپزشکی قاچاق از یک خودرو سمند در اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف محموله تجهیزات پزشکی قاچاق به ارزش 39 میلیارد و 200 میلیون ریال خبر داد.

کدخبر: 1026843
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ @ ۱۵:۵۷


به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمدرضا هاشمی فر اظهارکرد: ماموران یگان امداد شهرستان اصفهان حین گشت زنی در خیابان هزارجریب به یک سواری سمند مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی گفت: پس از هماهنگی های لازم از این خودرو بازرسی شد که سه هزار و 950 ایمپلنت دندانپزشکی خارجی و 418 بسته ماسک پزشکی خارجی کشف شد.

سرهنگ هاشمی فر با اشاره به اینکه راننده مدارک گمرکی و قانونی مربوطه را ارائه نداد و خودرو و محموله قاچاق آن توقیف شدند، بیان داشت: کارشناسان مربوطه ارزش تجهیزات پزشکی قاچاق را 39 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کردند که ارزش ایمپلنت های کشف شده 39 میلیارد ریال و ماسک های پزشکی 200 میلیون ریال اعلام شد.

این مسئول انتظامی اظهارکرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: هرگونه فعالیت در زمینه ورود و توزیع کالای قاچاق باعث رکود اقتصادی و تورم و افزایش بیکاری در کشورمان می شود که نیروی انتظامی در این رابطه تمام توان خود را به کار بسته و اجازه فعالیت به مفسدان اقتصادی جامعه را نخواهد داد و با این افراد برخورد قاطع و قانونی می شود.

انتهای پیام/