صفحه اصلی » اقتصادی » شرایط تشدید خشکسالی در اصفهان ادامه پیدا خواهد کرد/ بارش ها در سرشاخه های زاینده رود در سه ماه آینده کمتر از نرمال پیش بینی می شود

معاون اداره کل هواشناسی استان اصفهان:

شرایط تشدید خشکسالی در اصفهان ادامه پیدا خواهد کرد/ بارش ها در سرشاخه های زاینده رود در سه ماه آینده کمتر از نرمال پیش بینی می شود

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: در سه ماه آینده بارش ها زیر نرمال است و شرایط تشدید خشکسالی ادامه پیدا خواهد کرد؛ در سرشاخه های زاینده رود بارش ها وضعیت خوبی نداشته و زیر حد نرمال است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۵ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۸

نوید حاج بابایی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بارش استان اصفهان در یک ماه آینده در مناطق غرب، جنوب  و مرکز استان کمتر از نرمال است و بارش ها در نواحی شرق و شمال استان نزدیک به نرمال است.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استاناصفهان تصریح کرد: حداقل دمای های کمینه در صبح یک درجه کمتر از دمای نرمال است و بیشینه دما در حد نرمال است.

وی افزود: در سه ماه آینده بارش ها زیر نرمال است و شرایط تشدید خشکسالی ادامه پیدا خواهد کرد؛ در سرشاخه های زاینده رود بارش ها وضعیت خوبی نداشته و زیر حد نرمال است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد