صفحه اصلی » اقتصادی » آزادراه شرق اصفهان بعد از اختلافات و پیگیری متعددی که در وزارتخانه انجام شد

آزادراه شرق اصفهان بعد از اختلافات و پیگیری متعددی که در وزارتخانه انجام شد

نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: آزادراه شرق اصفهان بعد از اختلافات و پیگیری متعددی که در وزارتخانه انجام شد

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۴ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حسینعلی حاجی دلیگانی آیین افتتاح آزادراه شرق اصفهان با توضیح اینکه بهره برداری از این پروژه با مشکلات زیادی رو به ‌رو بودیم، اظهار کرد: امروز یکی از روزهای به یاد ماندنی برای افرادی است که سال‌ها در این محور تلاش کردند و با وجود اختلافات به وجود آمده بر سر اجرای پروژه به هر حال امروز این طرح مهم به بهره ‌برداری رسید.

نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از اختلافات و پیگیری متعددی که در وزارتخانه انجام شد، باید از وزیر راه نیز تشکر کنیم، نقش وزراتخانه بسیار مهم و مشکلات پیمان ‌کاران نیز بسیار زیاد بود؛ بارها مشکلاتی برای رانندگان به وجود می‌آمد و حقوق کارگران عقب می‌افتاد، شهرهای همجوار نیز سختی بسیاری کشیدند تا در نهایت این پروژه به اتمام رسید.

وی افزود: ادامه این پروژه امری ضروری است که در زمینه ساماندهی حاشیه این پروژه نیز برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود و  ساماندهی محور حبیب‌آباد باید انجام شود که این محور اعتبار دارد و باید هر چه زودتر ساماندهی شود.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه برای جاده حبیب‌آباد نیز جلسه‌ای گذاشتیم، اضافه کرد: هر هفته در این محور یعنی اصفهان به اردستان مشکل فراوانی داریم از قبیل این که رمپ‌ها و پل‌هایی که باید باشد، وجود ندارد و باید به آن رسیدگی شود.

وی تصریح کرد: اقدام دیگر که لازم است انجام شود پروژه متروی ما است که باید دنبال شود؛ همچنین پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان نیز مهم است.

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار با توضیح اینکه 70 هزار نفر از مردم دو شهر دستگرد و دولت آباد درخواست دارند کاهش ارتفاع را دارند، خاطر نشان کرد: ارتفاع این پروژه اخیرا به یک هزار و 500 متر رسیده  و حدود سه تا چهار کیلومتر است تا مانند قطار تهران از زیر زمین برود که اثری از آن روی زمین نباشد.

وی در پایان گفت: یک محلی برای خدمات رفاهی و گردشگری و و دو روستای محرومی در کنار این آزاد راه وجود دارد که آمادگی برای سرمایه‌گذاری مستعد را دارند و عمده این آزاد راه در حوزه شهرستان برخوار است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد