صفحه اصلی » اجتماعی » قانون محدودیت شبانه برای کلان‌شهرها بوده و برای سایر شهرها اعمال نمی‌شود

فرماندار شهرضا:

قانون محدودیت شبانه برای کلان‌شهرها بوده و برای سایر شهرها اعمال نمی‌شود

فرماندار شهرضا با بیان اینکه روزانه به طور متوسط چهار نفر در شهرضا از کرونا فوت می‌کنند که بسیار آمار نگران‌کننده‌ای است، گفت: قانون محدودیت شبانه برای کلان‌شهرها است و برای سایر شهرها اعمال نمی‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۲ - شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ ناصر اسدی در جلسه ستاد کرونا شهرستان شهرضا با اشاره به اعمال محدودیت در تردد خودروهای بومی و غیربومی گفت: اعمال محدودیت‌های تردد در ورودی و خروجی شهرضا در پلیس راه اصفهان شیراز و ایستگاه شهید امامی اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کارکنان بهداشت، قضات، پرسنل امداد نجات با ارائه برگ تردد مجاز به عبور و مرور هستند، بیان کرد: شرکت‌های خدمات‌رسان نیز باید خودروهای مورد نیاز خود را به فرمانداری اعلام کنند تا برگه تردد صادر شود.

اسدی با بیان اینکه اعمال قانون محدودیت شبانه برای کلان‌شهرها است و برای سایر شهرها اعمال نمی‌شود، افزود: واحدهای تولیدی صنعتی و تعاونی‌ها نیز باید با حداقل نیرو خدمت کنند.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه روزانه به طور متوسط چهار نفر در شهرضا از کرونا فوت می‌کنند که بسیار آمار نگران‌کننده‌ای است، عنوان کرد: بیشتر افرادی که از کرونا فوت می‌کنند دارای بیماری‌های زمینه‌ای هستند.

وی با بیان اینکه عمده مبتلایان در شهرضا به خاطر تجمعات و دورهمی‌ها است و باید با فرهنگ‌سازی جلوی این دورهمی‌ها گرفته شود، گفت: آموزش و پرورش مسؤولیت دارد که هیچ مدرسه‌ای در این مدت باز نباشد، ظرفیت خوبی در آموزش و پرورش برای اطلاع رسانی‌داریم که به خانواده‌ها در خصوص محدودیت‌ها اطلاع رسانی شود.

اسدی با بیان اینکه ادارات و اصناف در رابطه با اجرای پروتکل‌ها و رعایت دستورالعمل‌ها وظیفه دارند، خاطرنشان کرد: کمیته نظارت اداره‌‌ای هم تشکیل می‌شود و بر اساس آن دستگاه‌های خدمات‌رسان با ۵۰ درصد ظرفیت و سایر ادارات با یک سوم ظرفیت کار می‌کنند و خدمات اصناف نیز باید شیفت‌بندی و از هرگونه تجمع در این مدت جلوگیری شود.

فرماندار شهرضا با تأکید بر بازرسی از نانوایی‌های سطح شهر تصریح کرد: هیچ مراسمی که موجب تجمع شود در شهرستان شهرضا برگزار نمی شود.

اتمام خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد