صفحه اصلی » تولیدی » آمادگی بدنی بازیکنان ذوب آهن در نقطه مقابل فصل قبل قرار دارد

آمادگی بدنی بازیکنان ذوب آهن در نقطه مقابل فصل قبل قرار دارد

در ادامه بازی های لیگ بیستم و در هفته دوم ذوب آهن در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز به مصاف ماشین سازی رفت که این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان یافت.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ بیستم و در هفته دوم ذوب آهن در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز به مصاف ماشین سازی رفت که این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان یافت.

شاگردان رحمان رضایی لیگ را با تساوی در مقابل تیم مدعی فولاد آغاز کرده بودند و امید زیادی به این بازی داشتند اما ذوب آهن در دقیقه یک این بازی با اخراج وحید محمدزاده مدافع خود ۱۰ نفره شد، که این اتفاق شرایط بازی را متفاوت کرد؛ سبزپوشان به داوری در این مسابقه معترض بودند.

در دقیقه ۸۰ پیمان بابایی بازیکن تعویضی بیاتلو با ضربه سر محکم دروازه ذوب آهن را باز کرد تا ماشین سازان با یک گل از تیم حریف پیش بیافتد و در ادامه بازی و در دقیقه ۸۹ سید عبدالله حسینی گل تساوی بازی را به ثمر رساند تا این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

تیم ذوب آهن علی رغم نتیجه هایی که کسب کرد نشان داد از لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار دارد و درست در نقطه مقابل فصل قبل قرار گرفته است، اتفاقی که می تواند در پایان نیم فصل این تیم را در نیمه بالایی جدول حفظ کند و برای نیم فصل دوم دست این تیم را بازتر کند.

از نقاط قوت دیگر سبزپوشان میل به گل زنی این تیم است که در دو بازی سه گل به ثمر رسانده است و این نشان دهنده پویایی در خط حمله این تیم است.

بعد از بازی های این هفته برگزاری بازی های هفته سوم در پاره ای از ابهام قرار گرفته است و ستاد ملی کرونا در مورد تعطیلی دو هفته ای لیگ تصمی خواهد گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد