صاحب نیوز

جواد-محمدی-فشارکی

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف اصفهان:

بیش از 75 درصد واحدهای صنفی در روز اول محدودیت ها را رعایت کردند

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف اصفهان گفت: در شهرستان اصفهان در روز اول طرح محدودیت های کرونایی بالای 75 درصد واحدهای صنفی محدودیت ها را رعایت کردند.

کدخبر: 1027703
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ @ ۱۳:۱۳


جواد محمدی فشارکی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: برای نظارت بر بازار و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت های طرح اعمال شده  برای اصناف بازرسان اتحادیه ها و بازرسان، بازرسی اصناف همکاری داشته که در قالب 180 تیم دو نفره در سطح شهر شروع به بازرسی کردند.

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف اصفهان تصریح کرد: در کنار این بازرسان، بازرسان صنعت معدن و نیروی انتظامی و بهداشت نیز در این زمینه فعال هستند، از طرفی روز  گذشته تفاهم نامه ای با مجمع رهروان امر به معروف امضا شد که حدود 500 نفر از نیروهای این مجمع بعد از آموزش به کمک نظارت بر اصناف می آیند.

وی افزود: توصیه می کنم به واحدهای صنفی که اگر می خواهند از این مشکلات دور شوند، باید پروتکل ها را رعایت کنند و اصنافی که در طرح تعطیل هستند، این موضوع را رعایت و اصناف گروه یک نیز که باز هستند حتما تمامی موارد پروتکل های بهداشتی را مد نظر قرار دهند.

محمدی فشارکی عنوان کرد: البته از مشکلات واحدهای صنفی با خبریم، برخی چک داشته و برخی در مغازه ها مستاجر هستند و خانه های آن ها  نیز اجاره ای است این شرایط را درک می کنیم.

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف اصفهان گفت: در شهرستان اصفهان در روز اول طرح بالای 75 درصد واحدهای صنفی رعایت کردند.

انتهای پیام/