صفحه اصلی » اجتماعی » بارش ها امروز در استان ادامه خواهد داشت/فریدون شهر در صدر بارش های استان

بارش ها امروز در استان ادامه خواهد داشت/فریدون شهر در صدر بارش های استان

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: به تدریج از بعدازظهر تا شب سامانه بارشی با فعالیت در بخش های شرقی و جنوبی از استان خارج خواهد شد، در روز دوشنبه گاهی افزایش ابر پیش بینی می شود و از روز پنجشنبه سامانه بارشی دیگری در استان فعال خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۵ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲

فاطمه زهرا سیدان در گفت و گو با خبرنگار  صاحب نیوز اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر ادامه فعالیت سامانه‌ی ناپایدار بارشی بر روی استان در امروز است، براین اساس در این مدت در اکثر مناطق استان وضعیت جوی نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و بارش باران و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف، مه آلودگی و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان تصریح کرد: به تدریج از بعدازظهر تا شب این سامانه با فعالیت در بخش های شرقی و جنوبی از استان خارج خواهد شد، در روز دوشنبه گاهی افزایش ابر پیش بینی می شود و از روز پنجشنبه سامانه بارشی دیگری در استان فعال خواهد شد.

 وی با بیان اینکه دمای هوا  در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان ۲ تا ۵ درجه کاهش خواهد داشت، افزود: کمینه دمای اصفهان در 24 ساعت آینده 3 درجه و بیشینه دما 12 درجه خواهد بود و بویین میان دشت با منفی 5 سردترین و ورزنه با 14 درجه گرمترین شهر استان خواهد بود.

سیدان عنوان کرد: در روز گذشته در بویین میان دشت 43/4، چادگان 44/3، خوانسار 38، داران 30، فریدون شهر 71/7 و 30 سانتیمتر برف، گلپایگان 20، سمیرم 11 و شهر اصفهان 3/3 میلیمتر بارش ثبت شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد