صفحه اصلی » اجتماعی » تخلف ثبت‌شده رانندگان مُجاز پس از رفع محدودیت، اصلاح می‌شود

تخلف ثبت‌شده رانندگان مُجاز پس از رفع محدودیت، اصلاح می‌شود

سخنگوی ستاد استانی مقابه با کرونا در اصفهان گفت: تخلف ثبت شده رانندگان دارای مجوز تردد در زمان محدودیت کرونا توسط دوربین‌های ثبت تخلفات، پس از پایان اجرای طرح اعمال محدودیت اصلاح می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۵ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الله غلامی گفت‌: با اشاره به سازوکار تردد کارکنان واحدهای تولیدی فعال و شرکت‌ها افزود: همزمان با آغاز محدودیت‌های تردد با پیش بینی سازوکاری برای افرادی که بصورت شیفتی در واحدهای خدماتی، بهداشتی و صنایع کار می‌کنند مقرر شد اسامی آنها برای صدور مجوز تردد توسط فرمانداری‌ها، اتحادیه‌ها و دستگاه‌های اجرایی اخذ شود.

وی با اشاره به پیامک ارسالی به این افراد مبنی بر ثبت تخلف تردد آنها اظهار داشت:  پس از ۱۵ روز از  پایان اجرای طرح با اعلام اسامی رانندگان دارای مجوز تردد به پلیس راهور، تخلف آنها اصلاح و مجاز می‌شود.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت اجرای محدودیت کرونایی در اصفهان گفت: بر اساس گزارش‌های دریافتی و بررسی‌های صورت گرفته در روز دوم اجرای محدودیت‌های کرونایی، بیش از ۷۵ درصد از اصناف استان، این محدودیت‌ها را رعایت کردند

غلامی افزود: امروز نسبت روز گذشته رعایت محدودیت‌های کرونایی در حوزه اصناف و مشاغل تعیین شده بدلیل حضور نیروهای بازرسی و نظارت مطلوب بود.

وی ادامه داد: روز گذشته برخی فروشگاه‌ها و واحدهای تولیدی که فعالیت آنها ممنوع بود، محدودیت‌ها را رعایت نکرده بودند که با حضور تیم‌های بازرسی اتاق اصناف و تعزیرات و تذکرات داده شده به این دستور تمکین کردند.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان افزود: در مجموع وضعیت رعایت ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ در شهرهای دارای وضعیت قرمز و مشاغل گروه‌های ۳ و ۴ در شهرهای نارنجی و در کلانشهر اصفهان و شهرهای مرکزی استان به نسبت شهرهای حاشیه‌ای و اطراف بسیار بهتر بود که پیش بینی می‌شود تا ۲ روز آینده این وضعیت مطلوب‌تر شود.

وی در باره وضعیت ممنوعیت ترددها گفت: روز گذشته میزان حجم ترددهای ممنوع در ورودی‌های استان و بین شهری با کاهش ۱۰ درصدی و امروز با کاهش ۱۵ درصدی همراه بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد